Reklama
Reklama

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" spędzili Sylwestra pod palmami. Ślub tuż tuż!

Iwona Mazurkiewicz (65 l.) i Gerard Makosz (83 l.) to pierwsza para, która dzięki reality "Sanatorium miłości" poznali się, zakochali i planują w 2023 roku ślub! Zanim jednak dojdzie do hucznego wesela, zakochani postanowili zrelaksować się pod palmami na Wyspach Kanaryjskich. To się dopiero nazywa życie na emeryturze!

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" spędzili Sylwestra pod palmami. Ślub tuż tuż!

"Sanatorium miłości" połączyło Iwonę Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Para tak się w sobie zakochała, że postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Choć żywiołowa uczestniczka drugiej edycji reality show dla seniorów mówiła, że emerytura starcza tylko na jedzenie, to wygląda na to, że potrafi oszczędzać. Z tej okazji para postanowiła spędzić Sylwestra inaczej niż w poprzednie lata. Wybrali się na Wyspy Kanaryjskie, a dokładnie Lanzarote.

Reklama

"To nasz pierwszy Sylwester pod palmami. Kochani, chociaż z daleka życzymy, żeby w Nowym Roku spełniały się Wasze marzenia, żeby radość i miłość gościła w każdym sercu, żebyśmy byli zdrowi i dobrzy dla siebie nawzajem. Przekazujmy sobie uśmiechy i wsparcie szczególne w tym trudnym czasie. Kochajmy a będziemy kochani" - napisali Iwona i Gerard na Facebooku.

Dodatkowo seniorzy podzielili się zapoznaną tradycją związaną z powitania Nowego Roku: "Panuje tutaj tradycja, że otrzymuje się po 12 winogron i kiedy wybija północ witając Nowy Rok przy każdym gongu zjada się jedno winogrono, myśląc o spełnieniu marzenia. W naszych marzeniach pomyśleliśmy o sobie, rodzinie, przyjaciołach, znajomych i o was kochani..." - napisali na Facebooku.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" relaksują się przed ślubem? Spędzają niesamowity czas

Seniorzy aktywnie wykorzystują czas w tym uroczym miejscu. Zwiedzili m.in. plantację winorośli w La Geria (centrum wyspy), jaskinię Los Jameos del Agua i popłynęli na wyspę La Graciosa.

"Płynęliśmy katamaranem podziwiając otaczające nas widoki....a zachwycało nas wszystko- krajobrazy, słońce, muskający nas wiatr i cudna atmosfera. Lubimy rozmawiać z ludźmi  a znajomość różnych języków pozwala nam na prowadzenie konwersacji. Dzięki refleksowi udało nam się uchwycić mewę, która porwała jedzenie z ręki jednego z turystów. Pozdrawiamy, nieustannie dzieląc się słońcem i dobrą energią" -napisali Gerard i Iwona na swoim profilu "Emeryci NIEemeryci".

"Sanatorium miłości". Iwona i Gerard w tym roku wezmą ślub!

Gerard oświadczył się Iwonie w dniu jej urodzin, 10 lipca 2021 roku. Choć od tego czasu nie deklarowali się, kiedy wezmą ślub, wygląda na to, że udało im się ustalić datę. Wygląda na to, że będzie to czerwiec lub sierpień 2023, czyli... tuż tuż!

"Słuchajcie Kochani, możemy zdradzić publicznie, że zapadła decyzja. Już jest ustalony termin. Urząd Stanu Cywilnego też jest załatwiony. To już jest dogadane, zaklepane, ale na razie sza - budujmy emocje. 2023, lato, miesiąc musi być na "R" - powiedzieli Iwona i Gerard w "Pytaniu na Śniadanie".

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": jak wygląda dom Iwony i Gerarda? Tak mieszkają zakochani

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości" gorzko o emeryturach: "Starcza tylko na jedzenie"

Ilu mężów miała Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości"? Gerard Makosz nie jest jej pierwszą miłością

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Mazurkiewicz | Gerard Makosz | "Sanatorium miłości"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy