Reklama
Reklama

Harry wymienił to imię ponad 400 razy... Brytyjski dziennikarz przeprowadził własne śledztwo i odkrył prawdę!

Książę Harry wciąż intryguje brytyjskich dziennikarzy, którzy doszukują się kolejnych poszlak wśród wersów jego autobiografii. "Spare" ujawniło już negatywną stronę rodziny królewskiej, ale także wskazało, kto najbardziej liczy się w życiu arystokraty. Jeden z dziennikarzy przygotował zaskakujące zestawienie. To właśnie o tej osobie Harry wspominał najczęściej! Meghan nie będzie zadowolona?

Książę Harry traci na swojej książce?

Książę Harry zdecydował się na drastyczne posunięcie. Członek rodziny królewskiej postanowił upublicznić sekrety, które do tej pory Pałac Buckingham skrzętnie ukrywał. Brat następcy trony przyznał m.in., że stracił dziewictwo ze starszą kobietąodmroził sobie penisauprawiał namiętny seks z Meghan w rocznicę śmierci Dianymiał żal do Williama o kiełbaski, smarował sobie ów niedysponowanego penisa kremem do ust swojej matki, a także stracił dziecko z Meghan i pochowali je pod drzewem.

Reklama

Ryzykowne posunięcie Harry’ego spotkało się z negatywnym odzewem ze strony rodziny królewskiej. Wydaje się, że chociaż książę wzbogacił się o, jak podają media, 34 miliony euro, to wiele też stracił. Wykluczono go m. in. z osobistości zaproszonych na galę rozdania nagród BAFTA, której prezesem od 2010 roku jest jego brat - książę William.

Jakby tego było mało, Harry może mieć także problem z pojawieniem się na oficjalnej koronacji swojego ojca, jeśli do  tego czasu rodzina królewska nie przeprosi go za zachowania, które opisał w książce - w szczególności zaś za publiczne "szczucie" w mediach jego żony Meghan Markle przez podawanie dziennikarzom nieprawdziwych informacji na jej temat.

"Harry jasno dał do zrozumienia, że ma pewne warunki, które muszą zostać spełnione, by przyjął jakiekolwiek zaproszenie. Oczywiście w obliczu koronacji może dojść do pojednania, jednak obie strony muszą tego chcieć, a nie sądzę, żeby Harry się ugiął" — tłumaczył Hugo Vickers w rozmowie z portalem "Page Six".

To imię pojawia się na każdej stronie autobiografii księcia Harry'ego

Biografia Harry’ego od progu stała się numerem jeden na listach bestsellerów właśnie przez ujawnione weń skandale, o której do tej pory brukowce milczały. O kim najczęściej pisze Harry? Jakie imię dominuje w jego książce?

Chociaż niewielu mogło to przewidzieć, Harry ponad 400 razy wspomniał o swojej małżonce. Widać więc jak na dłoni, kto jest dla niego najważniejszy. Według informacji przekazanych przez dziennikarza Daily Mail, Harry każdego ze swojej rodziny wspomniał po wielokroć. Z danych przedstawionych przez portal wyłonić można następującą klasyfikację:

1. miejsce: księżna Meghan — 435 wzmianek

2. miejsce: książę William — 385 wzmianek

3. miejsce: księżna Diana (Daily Mail nie podaje dokładnych danych dotyczących matki Harry'ego)

4. miejsce: król Karol III — 310 wzmianek

5. miejsce: królowa Elżbieta II — 192 wzmianki

6. miejsce: księżna Kate — 104 wzmianki

7. miejsce: królowa Kamila — 62 wzmianki

8. miejsce: Lilibet Mountbatten-Windsor — 3 wzmianki

Warto zaznaczyć, że pamiętniki księcia Harry’ego liczą sobie 416 stron. Wychodzi więc Harry wspomniał o swojej ukochanej więcej niż raz na stronie.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Książę Harry pomógł irańskiej dyktaturze? Wykorzystali go w celach propagandowych: "Głupi chłopiec"

Książę Harry się wścieknie. Przez Williama zalicza ostracyzm w Hollywood: "Katastrofa PR-owa"

Chciał, by Meghan Markle paradowała nago i obrzucali ją kałem. Sussexowie odpowiedzieli na ohydne słowa Clarksona

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy