Reklama
Reklama

Gorący romans w pracy i plany na wspólne życie, a potem głośne rozstanie. Po czasie potwierdziła plotki

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzyli związek blisko trzy lata. Para uchodziła za jedną z piękniejszych w polskim show-biznesie. Aktorzy rozstali się w życiu prywatnym, jednak zawodowo dalej są ze sobą związani. Warto przypomnieć, że gorący romans nawiązali w pracy. Sprawdźcie, jak to wszystko się zaczęło.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska romansowali w pracy

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od początku relacji bardzo dbali o prywatność. Czasem jednak zdarzyło im się opowiedzieć o łączącym ich gorącym uczuciu. Zakochani nie poznali się na planie "M jak miłość". Przy produkcji serialu byli tylko kolegami z pracy. Dopiero kiedy ich serialowi bohaterowie zostali połączeni w parę, aktorzy się w sobie zakochali. Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w mediach w 2018 roku.

Reklama

"Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość" i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz" - mówił Roznerski w rozmowie z dziennikarzami se.pl.

Zobacz też: Kalska wróciła do Roznerskiego? Aktorka przerwała milczenie!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - historia miłości

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski po doniesieniach z marca 2018 roku przestali się ukrywać. Para oficjalnie zaczęła pokazywać się razem. Zakochani zaczęli pojawiać się na branżowych wydarzeniach, gdzie chętnie pozowali fotoreporterom do zdjęć. Rok później Mikołaj oświadczył się Adrianie. Aktor zabrał ukochaną do Wenecji i tam poprosił ją o rękę.

"Potem popłynęli gondolą. I właśnie wtedy Mikołaj, niczym bohater filmowej komedii romantycznej, uklęknął przed Adrianą, trzymając w dłoniach pierścionek. Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak" - mówił informator "Twojego Imperium".

Fani pary czekali na ślub swoich ulubieńców, do którego ostatecznie nie doszło. Wtedy zaczęły krążyć plotki o kryzysie. Para postanowiła się rozstać. Adriana Kalska pod naciskiem fanów wydała na swoim instagramowym koncie nawet specjalne oświadczenie. Kobieta napisała w nim, że potwierdza plotki dotyczące rozstania.

"Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" - pisała Adriana.

Zobacz też:

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli zaręczeni i mieli brać ślub. Dlaczego się rozstali?

Adriana Kalska już nie jest samotna. Wszystko pokazała w sieci

Adriana Kalska zrobiła sobie zdjęcie w oparach dymu. Co ona tam pali?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama