Reklama
Reklama

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli zaręczeni i mieli brać ślub. Dlaczego się rozstali?

Adriana Kalska (36 l.) i Mikołaj Roznerski (38 l.) uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, jednak w tym roku ogłosili rozstanie. Jak wyglądał ich związek?

Mikołaj Roznerski jest aktorem, a popularność zyskał dzięki pojawieniu się w "M jak miłość". Był w związku z aktorką Martą Juras, z którą ma 11-letniego syna Antoniego. Adriana Kalska również jest aktorką, grała m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty" a od 2015 roku możemy oglądać ją w "M jak miłość".

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - jak to się zaczęło?

Chociaż obydwoje występują w "M jak miłość", to wcale nie poznali się na planie tego popularnego serialu, szczegóły ich pierwszego spotkania niestety nie są znane. Zaczęli się spotykać w 2018 roku.

Reklama

"Adrianą znamy się już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość" i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - mówił Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Super Expressem".

Aktorzy zaczęli razem pojawiać się na celebryckich imprezach, nie ukrywając swojego uczucia. Można było również ich zobaczyć na wspólnych spacerach, na których się obściskiwali. Uczucie pomiędzy nimi rosło.

Romantyczne zaręczyny we Włoszech

W 2019 roku Adriana i Mikołaj udali się do swojego ulubionego miasta we Włoszech, Wenecji. W czasie romantycznej podróży gondolą aktor postanowił poprosić o rękę swoją ukochaną. Kalska zaniemówiła, ale po chwili odpowiedziała "tak" i przyjęła pierścionek.

"Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak" - zdradził Roznerski w jednym z wywiadów.

Jak wyglądał związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Para bardzo chroniła swoją prywatność i chociaż są aktywni w social-mediach, to pokazywali tam jedynie ułamek swojego życia. Wiemy natomiast, że aktorka była nieopisanym wsparciem dla Mikołaja Roznerskiego, kiedy ten przechodził trudne chwile.

W marcu 2021 roku aktor uczestniczył w Gali wręczenia Telekamer magazynu "Tele Tygodnia". Był bardzo wzruszony, kiedy odbierał Złotą Telekamerę. Przygotował nawet specjalne przemówienie, ale w głosie aktora było słychać, że zawładnęły nim ogromne emocje. Udało mu się podziękować oraz wyznać miłość swojej partnerce, Adrianie Kalskiej, która mu wówczas towarzyszyła.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - para nie weźmie ślubu?

Gdy aktor na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z Adrianą Kalską z kościoła, na którym byli ubrani jak do ślubu, fani zaczęli życzyć im szczęścia na nowej drodze życia. Niestety, jak się okazało, zdjęcie nie było z ich prawdziwego ślubu - zostało zrobione podczas kręcenia jednego z odcinków "M jak Miłość", co mocno rozczarowało fanów.

Na początku 2022 roku aktorka wydała oświadczenie, że nie jest już w związku z Mikołajem Roznerskim. Co więcej, para rozstała się w grudniu w 2021 roku. 

Byli kochankowie będą dalej widywać się na planie "M jak Miłość" - czy uda im się zachować profesjonalizm? Życzymy im szczęścia!

Zobacz też:

Mikołaj Roznerski ma romans? Od plotek aż huczy

Roznerski rozstał się z Kalską, a teraz przytula się do ciążowego brzucha

Mikołaj Roznerski robi maślane oczy do znanej aktorki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama