Reklama

Reklama

Reklama

Adriana Kalska już nie jest samotna. Wszystko pokazała w sieci

Adriana Kalska (35 l.) to jedna z bardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Gwiazda sympatię widzów zdobyła dzięki roli w serialu "M jak miłość". To właśnie na planie produkcji poznała przystojnego Mikołaja Roznerskiego, z którym przez jakiś czas się spotykała. Parę miesięcy temu para ogłosiła zakończenie związku. Niedawno na instagramowym koncie aktorki pojawiły się zdjęcia z randki. Już wiemy, kto zawrócił jej w głowie.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli parą przez ponad 4 lata. W grudniu podjęli jednak decyzję o rozstaniu. Aktorów można jednak zobaczyć w serialu "M jak miłość", ponieważ tam dalej grają razem.

Reklama

Po kilku miesiącach od rozstania w sieci pojawiły się plotki na temat nowego związku Mikołaja. Jak donosi kolorowa prasa, aktor związał się z Anną Głogowską. Niestety oboje nie skomentowali tych rewelacji.

Okazuje się również, że Adriana także postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Na jej instagramowym profilu pojawiła się obszerna relacja z wakacji. Na jednym z najnowszych postów pokazuje zdjęcia wykonane na... randce.

Adriana Kalska pochwaliła się randką

Adriana Kalska od kilku dni wypoczywa poza granicami kraju. Niedawno pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w skąpym bikini. Z kolei parę godzin temu udostępniła na swoim instagramowym koncie fotografię z randki. Niestety nie był to przystojny mężczyzna, a bliskie spotkanie ze sztuką, które Adriana nazwała randką.

Większość fanów była zachwycona tym, że aktorka dobrze się bawi:

"Pani Adriano, jak pani przepięknie wygląda", "Śliczna Ado cieszę się, że bawisz się świetnie i jesteś happy i tak trzymaj", "Śliczna" - pisali fani do Adriany.

Adriana Kalska - życie prywatne i kariera

Adriana Kalska urodziła się 26 lutego 1986 roku w Słupsku. W 2007 roku, po dwóch latach nauki, porzuciła Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, ponieważ dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2012 roku.

Na ekranie zadebiutowała w 2008 roku rolą w serialu "Żołnierze wyklęci". W tym samym roku wzięła udział w dziesiątej edycji programu rozrywkowego telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła czwarte miejsce.

Zobacz też:

Adriana Kalska rozpala zmysły na nowym zdjęciu! Roznerski je polubił!

Roznerski zaniepokoił fanów! To przez rozstanie z Kalską?

"M jak miłość" żeruje na rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego? Fani oburzeni

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy