Reklama

Reklama

Reklama

Adrianna Kalska utyskuje na ciężkie życie: "Czy może być gorzej?"

Adriana Kalska (36 l.) niedawno rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Wygląda na to, że artystka nadal nie może zapomnieć o byłym ukochanym. Młoda aktorka dodała zagadkowe zdjęcie na swoje social media. Miała na myśli przystojnego eks?

Adrianna Kalska utyskuje na ciężkie życie: "Czy może być gorzej?"

Adriana Kalska rozstała się z Mikołajem Roznerskim w grudniu 2021 roku. Czas leczy rany, jednak o prawdziwej miłości trudno zapomnieć. Przypomnijmy, że Adriana poinformowała o rozstaniu w styczniu i poprosiła, by uszanować jej prywatność. 

Eks-para nadal wspólnie pracuje na planie serialu "M jak miłość". Jak podkreślili "zachowują zawodowy profesjonalizm", choć w kuluarach mówi się, iż Adriana i Mikołaj nie darzą się obecnie przesadną sympatią.

Reklama

Adriana Kalska dodała ostatnio na swoje InstaStories zagadkowe zdjęcie z opisem, które przywodzi na myśl rozstanie z przystojnym aktorem. Przykry wpis sugeruje, że w życiu aktorki nie dzieje się ostatnio najlepiej, a na horyzoncie zjawiła się kolejna przeszkoda.

Czy to aluzja do rozstania z Mikołajem Roznerskim?

Adriana Kalska: kariera

Adriana Kalska urodziła się w 1986 roku w Słupsku. W 2012 roku ukończyła szkołę teatralną w Krakowie. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2008 roku rolą w serialu "Żołnierze wyklęci". Widzowie pokochali ją za rolę w "M jak miłość". To właśnie na planie tego show rozkwitł jej romans z Mikołajem Roznerskim. W życiu i na ekranie - aktorzy byli jedną z ulubionych par publiki, a wiadomość o ich rozstaniu mocno zaszokowała widzów. 

Obecnie Adriana Kalska gra główną rolę w serialu "Papiery na szczęście" i prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 269 tysięcy osób. 

Zobacz też:

Adriana Kalska z przesłaniem do mężczyzn. Wbiła szpilę Roznerskiemu?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Będzie nowy Pan Kleks. Kto go zagra? Będziecie zdziwieni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy