Reklama
Reklama

Kalska publikuje zdjęcie po rozstaniu! Fani: "Jeszcze przyjdą dobre dni"

Adriana Kalska (35 l.) niedawno opublikowała pierwsze selfie od rozstania z Mikołajem Roznerskim. Fani od razu dostrzegli, że aktorka na fotografii jest smutna i przeżywa rozpad związku. "Jeszcze przyjdą dobre dni" - pocieszali kobietę obserwatorzy!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się w grudniu 2021 roku. O tym fakcie aktorka poinformowała fanów w styczniu i zapowiedziała, że w na ten temat wypowiada się tylko raz. Poprosiła również o uszanowanie prywatności i zapowiedziała, że ze swoim ex nadal będzie grać w serialu "M jak miłość". 

Reklama

Niedawno kobieta na Instagramie dodała zdjęcie, do którego pozuje w naturalnym wydaniu i bez makijażu. Obserwatorzy gwiazdy od razu zauważyli, że jest ona smutna. W komentarzach wysyłali jej słowa wsparcia!

Adriana Kalska po rozstaniu! Czym się zajmuje w tym trudnym czasie?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przez wiele lat byli w związku. Media spekulowały o ich rychłym ślubie, ale para rozstała się pod koniec zeszłego roku. Według doniesień prasy Kalska i Roznerski nie mieli dla siebie czasu i ciągle się mijali, co wpłynęło na pojawienie się kryzysu w ich relacji, który doprowadził do zerwania.

Od tego czasu Mikołaj nabrał wody w usta i nie komentuje sprawy, a Adriana skupiła się na pracy i podróżach. Aktorka zamieściła za pośrednictwem sieci swoje najnowsze zdjęcie i zapowiedziała nowe podróże. 

Internauci zauważyli jednak, że na fotografii aktorka jest bardzo smutna.

Też widzicie smutek na twarzy 35-latki?

Adriana Kalska: wiek, Instagram, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska urodziła się w 1986 roku w Słupsku. W 2012 roku ukończyła PWST w Krakowie. Na ekranie zadebiutowała w 2008 roku rolą w serialu "Żołnierze wyklęci". W 2015 roku zaczęła występować w serialu "M jak miłość". To właśnie na planie rozpoczął się jej romans z Roznerskim. W życiu i na ekranie - aktorzy byli jedną z ulubionych par publiki, a wiadomość o ich rozstaniu mocno zaszokowała widzów. 

Obecnie gra główną rolę w serialu "Papiery na szczęście" i prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 269 tysięcy osób. 

Zobaczcie również:

Roznerski stracił pracę w serialu. Ma inny cenny fach w ręku!

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy