Reklama
Reklama

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej wciąż niewyjaśnione. Powodem zazdrość czy utrata pracy?

Echa wokół rozstania Adrianny Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie cichną. Do sieci trafiły nowe doniesienia. Tymczasem aktor pożegnał się z rolą w popularnym serialu.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli na pozór idealną parę, dlatego wszystkich zszokowała wieść o rozstaniu tej dwójki.

Chociaż do tej pory uznawano, że zakochanych rozdzieliła praca i brak czasu na wspólne spotkania, okazuje się, że do głosu doszło coś jeszcze.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się przez zazdrość?

Dobre chęci to za mało, by stworzyć silny związek. Para aktorów dobitnie się o tym przekonała. Gdy do głosu doszła tęsknota i zazdrość, miłość odeszła w niepamięć.

"M jak miłość" czy wątek Roznerskiego i Kalskiej ulegnie zmianie?

Reklama

W połowie stycznia Adrianna Kalska oficjalnie potwierdziła plotki o zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Para aktorów rozstała się w grudniu po niespełna trzech latach wspólnego życia. Wciąż jednak można oglądać ich na ekranie. Fanów wyjątkowo ciekawiło, co stanie się z relacją serialowych bohaterów, w których wcielają się byli kochankowie. Jak uspokajają zarówno twórcy "M jak miłość", jak i aktorzy, wątek Marcina i Izy nie jest zagrożony.

Na temat pracy na planie wypowiedział się również Mikołaj Roznerski.

Mikołaj Roznerski stracił pracę

Według niepotwierdzonych doniesień Świata Seriali odcinek 836. "Na dobre i na złe" będzie ostatnim, w którym widzowie będą mogli zobaczyć Mikołaja Roznerskiego. Chociaż aktor nie ukrywał, że wiązał z rolą Piotra Korbana wielkie nadzieje, scenarzyści postanowili go uśmiercić, co w praktyce oznacza, że stracił pracę. Na razie aktor nie odniósł się do sprawy.

Zobacz też:

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski: Najpierw zaskakujące rozstanie, a teraz takie wieści z TVP!  

Roznerski z byłą partnerką znowu razem! Tak świętują urodziny syna

Krzysztof Jackowski ostrzega: "To stanie się już latem!" 

Śmierć 37-latki z Częstochowy. Kardiolog: Badania kardiologiczne płodu muszą być powszechniejsze 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy