Reklama
Reklama

Kulisy rozstania Roznerskiego i Kalskiej. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość”?

Fani „M jak miłość” zestresowani. Czy wątek pary granej przez Kalską i Roznerskiego zostanie zmieniony? Producenci i aktorzy serialu odpowiadają…

W serialu "M jak miłość" grana przez Mikołaja Roznerskiego i Adriannę Kalską para niedawno zażegnała kryzys. Niestety w prywatnym życiu tej dwójki nie jest tak słodko, drogi aktorów na dobre się rozeszły. Kolorowa prasa podaje kolejne powody ich rozstania.

"M jak miłość" czy wątek Roznerskiego i Kalskiej ulegnie zmianie?

W połowie stycznia Adrianna Kalska oficjalnie potwierdziła plotki o zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Para aktorów rozstała się w grudniu po niespełna trzech latach wspólnego życia. Wciąż jednak można oglądać ich na ekranie. Fanów wyjątkowo ciekawiło, co stanie się z relacją serialowych bohaterów, w których wcielają się byli kochankowie. Jak uspokajają zarówno twórcy "M jak miłość", jak i aktorzy, wątek Marcina i Izy nie jest zagrożony.

Reklama

Na temat pracy na planie wypowiedział się również Mikołaj Roznerski.

Kulisy rozstania Roznerskiego i Kalskiej

Magazyn "Party" ujawnił kulisy rozstania pary. Jak czytamy w jednym z artykułów, uczucie aktorów wygasało od dawna, a przyczyniły się do tego m.in. zawodowe obowiązki. Roznerski i Kalska od wiosny żyli w rozjazdach i coraz częściej się mijali, nie mając czasu na wspólne spotkania.

Zobacz też:
Manowska i Bodzianny pokażą się razem? "Wracam do Polski na ślub"
Wydawca przeprasza za książkę o zdrajcy Anny Frank. Wstrzymano druk 
PAWEŁ KUKIZ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy