Reklama
Reklama

Manowska i Bodzianny pokażą się razem? „Wracam do Polski na ślub”

Spekulacje na temat związku Marty i Roberta nie cichą odkąd do sieci przedostała się informacja, że wspomniana dwójka odbywa razem podróż po Ameryce Środkowej. Bodzianny ogłosił, że zamierza wrócić do Polski na wesele brata. Czy na ceremonii pojawi się u boku Marty?

Marta Manowska przebywa w podróży razem z Robertem Bodzianny - bratem uczestnika 7. Edycji programu "Rolnik szuka żony", który niebawem będzie brał ślub. Robert zapowiedział, że wraca do Polski na wesele brata. Czy Manowska będzie mu towarzyszyć?

Bodzianny wraca na wesele brata

Robert Bodzianny, brat uczestnika programu "Rolnik szuka żony", ogłosił na swoim Instagramie, że wraca do Polski z uwagi na wesele Pawła i Marty Paszkin.

Manowska i Bodzianny pojawią się razem na weselu?

Reklama

W związku z tą rewelacją internauci zastanawiają się, czy Bodzianny zabierze na wesele również Martę Manowską. Oficjalnie para nie potwierdziła jeszcze swojego związku, ale coś wisi w powietrzu. Podczas pobytu w Belize zainteresowani pokazali się na zdjęciach w towarzystwie znajomych, co zdradziło wspólną podróż. Czy zdecydują się pokazać razem? Dowiemy się już w marcu.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wezmą ślub

Kilkanaście dni temu Marta i Paweł powiedzieli w trakcie programu "Pytaniu na śniadanie", że planują dwie uroczystości związane z ich ślubem. Pierwsza odbędzie się w marcu, jednak obecni na niej będą jedynie członkowie rodziny. Druga, większa impreza, zostanie zorganizowana dla znajomych i rodziny. Prawdopodobnie dojdzie do niej dopiero w przyszłym roku.

Zobacz też:
Marta Manowska i Robert Bodzianny. Ojciec wyjawił, co ich łączy  
Wydawca przeprasza za książkę o zdrajcy Anny Frank. Wstrzymano druk
PAWEŁ KUKIZ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Bodzianny | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama