Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Mikołaj Roznerski opublikował w mediach społecznościowych post, który wywołał lawinę komentarzy. Okazuje się, że właśnie mija 10 lat, od kiedy aktor pojawił się w serialu "M jak Miłość".

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Mikołaj Roznerski rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem w serialu "M jak Miłość". Właśnie mija 10 lat, od kiedy pierwszy raz pojawił się na ekranie. Widzowie od razu polubili młodego i przystojnego artystę. 

Aktualnie jest także związany z teatrem i możemy go zobaczyć w wielu spektaklach. Pojawił się także w "Na dobre i na złe", "Ratownicy", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Prawo Agaty", czy "Na Wspólnej".

Reklama

Mikołaj Roznerski: związki i głośne rozstania

Jego życie prywatne szybko stało się obiektem plotek. Mikołaj Roznerski miał kilka relacji, ale żadnej nie udało mu się utrzymać na dłużej. Był z Marceliną Zawadzką, która obecnie prowadzi w Telewizji Polsat reality "Farma". 

Oglądaj program "Farma" od poniedziałku do piątku o 20.00 na antenie Telewizji Polsat. Nowe odcinki "Farmy" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go. 

Później w jego życiu pojawiła się aktorka Marta Juras, z którą Roznerski ma syna, Antoniego (10 l.). W latach 2018-2021 związany był z Adrianą Kalską. Ich niedawne rozstanie było dużym zaskoczeniem dla fanów aktora. 

Wiele osób wróżyło im szczęśliwą przyszłość, jednak pod koniec roku zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich relacji. Para długo nie komentowała tych doniesień. 

Szybko wyszło na jaw, że łączą ich także zobowiązania zawodowe, które muszą zrealizować wspólnie. To prawdopodobnie dlatego oboje milczeli. Adriana Kalska postanowiła w końcu wyznać prawdę... W grudniu aktorzy podjęli decyzję o rozstaniu. Dodała też, że nie chcieli psuć atmosfery na planie serialu "M jak Miłość", w którym grają parę. 

Mikołaj Roznerski: 10 lat w "M jak Miłość"

Ostatnio Mikołaj Roznerski zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. To pierwsza scena, w której pojawił się w serialu "M jak Miłość". Okazuje się, że od tamtej chwili minęło już 10 lat!

Wpis wywołał duże poruszenie, a fani aktora zaczęli pytać, czy to pożegnanie z serialem i czy Roznerski odchodzi z "M jak Miłość". Okazało się, że wielu z nich pamiętało wspomniany odcinek i wątek grany wtedy przez Mikołaja. 

Aktor nie odpowiedział jeszcze na to pytanie, więc pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie wspominkowe zdjęcie, a nie pożegnanie...

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

***

Zobacz także:

"The Voice Senior". Córka Paszta przerywa milczenie na temat zdrowia ojca

Olga Bołądź odeszła od Kościoła: "Nie jestem już katoliczką"

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane dane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy