Reklama

Reklama

Reklama

"M jak miłość" żeruje na rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego? Fani oburzeni

Mikołaj Roznerski (38 l.) i Adriana Kalska (35 l.) jeszcze do niedawna tworzyli wspaniały związek. Zgraną parą byli zarówno w życiu osobistym, jak i w "M jak miłość". Dziś po ich uczuciu nie ma już ani śladu. Mimo to, produkcja serialu nadal próbuje odcinać kupony od ich miłości.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski: rozstanie

Niedawne rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego było wielkim ciosem dla wszystkich wielbicieli "M jak miłość". Widzowie ogromnie żałowali, że wraz z zakończeniem związku aktorów, zmieni się ich sposób postrzegania fabuły serialu.

Wszystko wskazuje na to, że produkcja "M jak miłość" stara się jednak maksymalnie "wycisnąć" temat rozpadu związku pary aktorów o czym świadczą działania w mediach społecznościowych, budzące skrajne emocje.

Reklama

Wczoraj na instagramowym koncie serialu ukazały się walentynkowe wpisy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zdjęcia przedstawiają właśnie Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego. Na fotografiach aktorzy czule się obejmują i całują.

Internauci uważają, że "M jak miłość" przekroczyło granicę dobrego smaku. W komentarzach rozpętała się burza.

"M jak miłość" żeruje na rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od lat wcielają się w "M jak miłość" w role Marcina i Izy Chodakowskich. Choć serialowe małżeństwo przechodziło liczne wzloty i upadki, to w ostatnich odcinkach zdołało wyjść z kryzysu. Niestety w życiu osobistym losy Kalskiej i Roznerskiego nie były równie szczęśliwe, co na ekranie. Para rozstała się niedawno i nic nie wskazuje na to, aby mogli jeszcze do siebie wrócić.

"M jak miłość" nie zważając na rozstanie aktorskiej pary, postanowiło opublikować na Instagramie walentynkowe wpisy. Fotosy przedstawiające Mikołaja Roznerskiego i Adrianę Kalską w intymnych momentach znalazły się na profilu serialu. Internauci uważają, że do przesada, aby wykorzystywać medialny szum, który powstał po rozpadzie związku aktorów do zwiększania zainteresowania serialem. W komentarzach padło wiele, gorzkich słów.

Wiele osób zauważyło, że tego typu działanie produkcji serialu jest pozbawione taktu.

Trudno uwierzyć, że to przypadek, że akurat Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się w walentynkowych postach produkcji. 

Zobacz też:

"Oszust z Tindera" wyłudził szczepionkę na COVID-19. Ominął kolejkę

Hanna Konarowska urodziła! Odtąd walentynki mają dla aktorki nowy sens

Zwiększają ryzyko cukrzycy, nadwagi, a nawet nowotworów. Tego lepiej nie dodawać do kawy

Inflacja w Polsce. GUS: w styczniu wyniosła 9,2 proc.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość" | Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy