Reklama

Reklama

Reklama

Iga Krefft ujawnia szokujące kulisy pracy dzieci na planie! "Środowisko nie jest przystosowane"

Iga Krefft (26 l.), znana pod scenicznym pseudonimem Ofelia, rozpoczęła karierę, kiedy chodziła jeszcze do szkoły podstawowej. Dziś nie może narzekać na brak obowiązków, bo nadal gra na planie serialu "M jak miłość", tworzy własną muzykę i wstępuje na koncertach. Ostatnio artystka otworzyła się na niełatwy temat, dotyczący sposobu traktowania osób małoletnich w polskim show-biznesie. Padły mocne słowa...

Iga Krefft zadebiutowała w "M jak miłość" mając 12 lat. Teraz żałuje?

Iga Krefft to aktorka, którą widzowie pokochali za rolę Ulki Mostowiak w "M jak miłość". Artystka występuje na planie Telewizji Polskiej od 12 roku życia. Dziś Ofelia skupia się, przede wszystkim, na karierze muzycznej, ale nadal można ją podziwiać w kultowym serialu. 

Ostatnio Iga udzieliła wywiadu Pudelkowi, w którym wyznała, że dziś z perspektywy dorosłej osoby, widzi, że praca na w show-biznesie od najmłodszych lat, nie była zawsze usłana różami. 

Reklama

Jak przyznała, gdy zaczynała grać w serialu, branża filmowa nie była przystosowana do pracy z najmłodszymi.

Krefft nie była zbyt chętna do rozpamiętywania dawnych czasów. Jak przyznała - nie czuje się teraz gotowa, by opowiadać szczegóły z początków swojej kariery. Podkreśliła jednak, że nie żałuje decyzji o pracy w show-biznesie.

Iga Krefft zadebiutowała w musicalu "Akademia Pana Kleksa" w 2007 roku na deskach Teatru Muzycznego Roma. W tym samym roku po raz pierwszy pojawiła się na planie "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Uli, adoptowanej córki Hanki Mostowiak. 

Jako nastolatka grała również w serialu stacji Disney Channel pod tytułem "Do dzwonka". Później widzowie mogli ją zobaczyć w rolach epizodycznych w "Na Wspólnej", "Diagnozie", "Sali Samobójców. Hejter". W 2019 roku wystąpiła w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz też:

Iga Krefft pozuje zmysłowo pod prysznicem! Pokazała zgrabną pupę i tatuaże!

COVID-19. Nowe zasady izolacji i kwarantanny. Skrócił się ich czas

Krzysztof Jackowski w niepokojącej wizji. „Kwiecień jest wyznacznikiem”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy