Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk niepocieszona. Usunięto jej sceny łóżkowe w "365 dniach"! "Jestem zdruzgotana"

Ewa Kasprzyk (65 l.) pomimo swojego wieku dalej gra w filmach i serialach. Aktorka wzięła również udział w najnowszej ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Okazuje się jednak, że 65-latka nie jest do końca zadowolona z tego, jak to "dzieło" zostało zmontowane. Podobno większość scen z jej udziałem została wycięta.

Ewa Kasprzyk to jedna z bardziej znanych polskich gwiazd. Na swoim koncie ma występy w wielu ciekawych produkcjach filmowych oraz telewizyjnych. 65-latka zagrała niedawno w ekranizacji książki Lipińskiej "365 dni: Ten dzień". W jednym z wywiadów Ewa przyznała, że nie jest zadowolona z efektów współpracy.

Ewa Kasprzyk o filmie "365 dni: Ten dzień"

Ewa Kasprzyk w filmie Blanki Lipińskiej wcieliła się w rolę mamy Laury, granej przez Annę Marię Sieklucką. 65-latka z początku miała pewne obawy, czy w ogóle przyjąć tę ofertę pracy. Okazało się jednak, że do podjęcia wyzwania namówił ją znajomy.

Reklama

Kasprzyk dodała również, że bardzo cieszyła ją praca na planie. Aktorka wyznała, że lubi brać udział w produkcjach, które są emocjonalne i "jakieś".

Ewa Kasprzyk musiała się też pożalić. Okazuje się, że aktorka jest zdruzgotana tym, że wszystkie jej sceny łóżkowe zostały wycięte.

Ewa Kasprzyk nie grała w scenach erotycznych w "365 dni"

Ewa Kasprzyk zażartowała, że zagrała sceny erotyczne. Okazuje się, że w filmie "365 dni" wcale takich nie było z jej udziałem, a gwiazda jedynie wprowadziła wszystkich w błąd. W programie "Onet Rano" wyznała, jaka była prawda.


Beata Tadla zapytała czy chodzi o sceny łóżkowe. Kasprzyk zdementowała plotki i jasno odpowiedziała dziennikarce.Ewa Kasprzyk - kariera

Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. W 1983 ukończyła studia na PWST w Krakowie.

W 1985 roku zadebiutowała rolą Kwiryny w filmie "Dziewczęta z Nowolipek" w reżyserii Barbary Sass. Parę lat później jej potencjał odkrył Roman Załuski. W 1998 r. znalazła się w obsadzie telenoweli "Złotopolscy", która wkrótce zyskała olbrzymią popularność.

W 2000 roku przeniosła się do warszawskiego Teatru Kwadrat, słynącego z repertuaru komediowego, już w 2013 roku odcisnęła swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

Od 6 marca do 8 maja 2015 roku brała udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Jan Kliment, z którym zajęła 4. miejsce.

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski na podsłuchu. Detektyw Rutkowski słyszał nagranie. Nie kryje obrzydzenia. "Jestem w stanie pomóc"

Natasza Urbańska popisuje się na czerwonym dywanie. "Miałaś talent i możliwości"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy