Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek i Kurzajewski na podsłuchu. Detektyw Rutkowski słyszał nagranie. Nie kryje obrzydzenia. "Jestem w stanie pomóc"

Od kilku dni polski show-biznes żyje "aferą podsłuchową" z udziałem Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. Nagranie z ich prywatnej rozmowy zostało rozesłane do kilku redakcji, a także do ich pracodawcy, czyli TVP. Sprawa trafiła już na policję, a teraz swoją pomoc zadeklarował Krzysztof Rutkowski. Detektyw słyszał nagranie i nie kryje swego obrzydzenia. "Ewidentnie ktoś chce im zaszkodzić" - ocenia fachowym okiem.

Informacja o tym, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nagrywani, wywołuje w mediach plotkarskich spore poruszenie. O parze od pewnego czasu jest głośno, bo pojawiły się plotki, że tych dwoje mocno się do siebie zbliżyło na planie "Pytania na śniadanie". 

Podejrzewa się, że to z tego powodu Cichopek zażądała od Hakiela rozwodu. 

"Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię" - wyżalił się w "Mieście kobiet" Marcin, sugerując że żona dopuściła się zdrady. 

Reklama

Pracownik TVP w rozmowie z "Na Żywo" potwierdził do tego, że Kasię i Maćka "łączy coś więcej niż tylko praca". 

Cichopek i Kurzajewski byli podsłuchiwani

Teraz doszła do tego "afera podsłuchowa". Przypomnijmy, że kilka dni temu "Super Express" poinformował, że anonimowa osoba rozsyła do mediów nagranie prywatnej rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego, pochodzące z samochodu dziennikarza. 

Maciek zgłosił już sprawę na policję. Ale to nie powstrzymało sprawcy przed dalszym rozpowszechnianiem nagrań. 

Te trafiły już nawet do męża Cichopek, który w rozmowie z "Faktem" nie krył, że było to dla niego bardzo nieprzyjemne przeżycie. 

"W weekend z nieznanego mi maila też dostałem nagrania z byłą żoną. Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach" - powiedział Marcin.

Nagrań z Cichopek i Kurzajewskim jest więcej

Teraz do sprawy włączyć postanowił się detektyw Rutkowski. Mężczyzna znany jest z tego, że pojawia się zawsze tam, gdzie można się pokazać i nieco wypromować. 

Zdarza się jednak, że jego działania są skuteczne i pomocne. Teraz zaproponował taką pomoc Kasi Cichopek. Mężczyzna już miał okazję wysłuchać nagrań. Zwrócił uwagę na kilka rzeczy... 

"Słuchałem tego nagrania, a może być ich więcej. Z mojego doświadczenia i wiedzy wynika, że podsłuch został zamontowany w samochodzie Kurzajewskiego, prawdopodobnie w zagłówku jego siedzenia. Słychać dobrze Kurzajewskiego, a gorzej Cichopek. Prawdopodobnie rozmawiali na zestawie głośnomówiącym, być może on włączył telefon na głośnik. Moim zdaniem podsłuch założyła osoba, która jest blisko związana z Kurzajewskim. Ewidentnie ktoś chce im zaszkodzić, skompromitować ich" - ocenia w "Super Expressie" Rutkowski.

Rutkowski słyszał nagranie Cichopek i Kurzajewskiego

Krzysztof nie kryje swego obrzydzenia całą sprawą. Postanowił więc - z pomocą tabloidu - złożyć Kasi ofertę współpracy. Zapewnił, że nie weźmie od gwiazd TVP ani grosza.

"Jestem w stanie pomóc Cichopek i Kurzajewskiemu zupełnie niekomercyjnie, bo brzydzę się zachowaniem osób, które dokonują takich czynów, bo uderza to w sferę prywatną. Jest to obrzydliwe, bezwzględne i mające na celu skompromitowanie podsłuchiwanej osoby. Jestem w stanie złapać tę osobę, bowiem nagranie to dotarło do wielu redakcji w Polsce za sprawą e-maila, co zostawiło ślad. Szybko mogę określić, skąd taka wiadomość została wysłana. Jeżeli organy ścigania nie staną na wysokości zadania, ja chętnie pomogę" – deklaruje.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk randkuje i ma Tindera! "Brakuje mi czułości i bliskości"

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »