Reklama
Reklama

Camila Cabello okradła Williama i Kate. Rodzina królewska odpowiada na absurdalne zachowanie

Camila Cabello (25 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. 25-latka na swoim koncie ma już trzy solowe albumy studyjne oraz całkiem pokaźną liczbę singli. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, co wydarzyło się w 2019 roku, kiedy gościła w Pałacu Kensington.

Camila Cabello podczas spotkania w pałacu wręczyła nagrody dla dobrze zapowiadających się nastolatków. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak dokładnie wyglądała jej wizyta w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że wokalistka... okradła rodzinę królewską!

Camila Cabello okradła rodzinę królewską

Camila Cabello była niedawno gościem stacji BBC Radio 1. To właśnie tam wyjawiła, że podczas wizyty w pałacu została nakłoniona do kradzieży. Z rozmowy wynikło, że to jej znajomy dziennikarz, który towarzyszył jej w podróży, postanowił podsunąć jej ten pomysł.

Reklama

"Musisz coś ukraść. Ukradnij coś... weź na przykład ołówek!" - miał powiedzieć mężczyzna.

Okazuje się, że Cabello posłuchała i dała się podpuścić. Jej wybór padł na ołówek. Jakby tego było mało, wokalistka nie ma zamiaru go oddać. W wywiadzie gwiazda wyjawiła, że jej mama nakłaniała ją do tego, by oddała zabrany królewski drobiazg. Ona sama nie czuje jednak takie potrzeby.

Camila postanowiła jednak nieco się zreflektować i przeprosić Kate i Williama za swoje zachowanie.

"Przepraszam Williama i przepraszam Kate" - powiedziała Cabello.

William i Kate postanowili odpowiedzieć wokalistce na jej przeprosiny. Pod udostępnionym wywiadem Camili royalsi zamieścili wpis z... emotikoną dużych, zdziwionych oczu.

Camila Cabello - kariera i życie prywatne

Camila Cabello urodziła się 3 marca 1997 roku w Cojimar. Zyskała rozpoznawalność w lipcu 2012 roku jako jedna z wokalistek girlsbandu "Fifth Harmony" utworzonego podczas drugiej edycji amerykańskiej wersji programu "The X Factor".

Od 2016 roku artystka solowa, która początkowo śpiewała gościnnie w singlach innych wykonawców, takich jak "Bad Things" Machine Guna Kelly’ego, który uplasował się w pierwszej piątce listy Billboard Hot 100. Wydała jeden solowy album studyjny pt. Camila. Płytę promowała singlem "Havana".

Od lutego 2018 roku Cabello była związana z brytyjskim YouTuberem Matthew Husseyem, para rozstała się w czerwcu 2019 roku.

Później zaczęła spotykać się z piosenkarzem Shawnem Mendsem. 17 listopada 2021 roku Cabello i Mendes ogłosili rozstanie za pośrednictwem Instagrama.

W 2020 roku wyjawiła, że cierpi na zaburzenia lękowe oraz na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

Mieszka w willi w stylu śródziemnomorskim w Hollywood Hills w Los Angeles.

Zobacz też:

Met Gala 2022: Festiwal dekoltów! Te gwiazdy odsłoniły sporo na czerwonym dywanie. Cara Delevingne w całkowicie prześwitującej bluzce!

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się!

Shawn Mendes oszukał fanów? Mamy dowody!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello | Shawn Mendes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy