Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Festiwal dekoltów! Te gwiazdy odsłoniły sporo na czerwonym dywanie. Cara Delevingne w całkowicie prześwitującej bluzce!

Gala MET to święto mody w nietuzinkowym wydaniu. Gwiazdy dwoiły się i troiły, by wyglądać zjawiskowo. Niektóre postawiły na śmiałe kreacje, które podkreślały kobiece atuty. Która wypadła najlepiej?

Festiwal dekoltów na gali MET

Met Gala zawsze odbija się szerokim echem w mediach. Nic dziwnego, od kreacji gwiazd aż trudno oderwać wzrok. Są one bowiem zawsze nietuzinkowe.

W tym roku motywem przewodnim był temat: 'W Ameryce: antologia mody", czyli złożenie hołdu amerykańskiej historii, a zwłaszcza okresowi, jakim był "złoty wiek".

Gwiazdy, które zebrały się w Metropolitan Museum of Art, wprost olśniewały. Niektóre kreacje były mocno zabudowane, inne przeciwnie! Część pań zdecydowała się przyciągnąć uwagę dekoltem, zaczynając od prowadzącej gali, Blake Lively, na Carze Delevingne kończąc, która chyba dała największy popis, pojawiając się w "niewidocznej bluzce" i tym samym odsłaniając biust.

Reklama

Cardi B (zobacz!) z kolei postanowiła ścisnąć swoje piersi w gorsecie, podobnie jak Billie Ellish (sprawdź!) i Sarah Jessica Parker. Camila Cabello (posłuchaj!) natomiast odsłoniła biust, ale... od dołu. Jej dwuczęściowa kreacja odsłaniała spory fragment brzucha, a góra ze sznurowaniem przy gestykulacji nastręczała jej nie lada kłopotu.

Kto jeszcze świecił biustem na gali? Zobaczcie w galerii poniżej. W niektórych przypadkach było o krok od wpadki!

Zobacz również:

Met Gala: największe skandale w historii gali. Obrazoburcze stroje i rasizm?

Met Gala i jej modowe wpadki. To oni źle wybrali!

Met Gala 2022: Oto prowadzący! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy