Reklama

Reklama

Reklama

Met Gala 2022: Oto prowadzący! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda

Tegoroczni prowadzący Met Galę 2022 to prawdziwa śmietanka Hollywood. Na gospodarzy wieczoru wybrano uwielbiane małżeństwo Blake Lively (34 l.) i Ryana Reynoldsa (45 l.). Dodatkowo będą im towarzyszyć Regina King (51 l.) oraz Lin-Manuel Miranda (42 l.). A to jeszcze nie wszystkie gwiazdy, które współpracują przy organizacji!

Met Gala jest nazywana "Oscarami świata mody". Co roku widzowie z zapartym tchem śledzą wydarzenie, którego oficjalna nazwa to Costume Institute Gala. Prestiżowe widowisko odbywa się już od 1948 r. na początku maja w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku w USA. 

Event Met Gala 2022 znany jest nie tylko z niesamowitych i zjawiskowych kreacji, wielu skandali, lecz także świetnie dobranych prowadzących!

Met Gala 2022: Blake Lively i Ryan Reynolds - jak sprawdzą się w roli prowadzących?

Tegoroczni prowadzący Met Galę 2022 są małżeństwem - czy na scenie będzie iskrzyć między nimi tak mocno, jak w ich domu? Tego dowiemy się już 2 maja 2022 r.

Reklama

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 r. i od razu wpadli sobie w oko. Połączyło ich aktorstwo - wspólnie pracowali nad filmem "Zielona Latarnia". 

Gwiazda "Plotkary" i aktor znany m.in. z roli Deadpoola pobrali się już w 2012 r. i od tego czasu tworzą szczęśliwe małżeństwo. Doczekali się trzech córek - Jamesa (8 l.), Inez (6 l.) oraz Betty (3 l.).

Para znana jest z ciętego dowcipu i niezwykłego dystansu do siebie. Nic więc dziwnego, że zostali obsadzeni w roli hostów Met Gali 2022. Zapewne organizatorzy mają nadzieję na kilka żarcików!

Zobacz najpiękniejsze kreacje Blake Lively z poprzednich Met Gali:

Met Gala 2022: Regina King - czy laureatka Oscara to dobry wybór na prowadzącą?

Wśród tegorocznych prowadzących Met Galę znajduje się też Regina King. Aktorka znana z takich seriali jak "Seven Seconds" i "American Crime" oraz oscarowego filmu "Gdyby ulica Beale umiała mówić" ma ostatnio dobrą passę w swojej karierze. Od kilku lat wielu uznaje się ją za topową gwiazdę Hollywood.

Niestety w życiu prywatnym kobietę spotkała niedawno prawdziwa tragedia - jej ukochany syn Ian Alexander Jr. 21 stycznia 2022 r. popełnił samobójstwo. Miał 26 lat.

Zobacz, jak aktorka prezentowała się na Met Gali 2021:

Met Gala 2022: Lin-Manuel Miranda - nagradzany kompozytor i aktor również poprowadzi galę

Lin-Manuel Miranda to prawdziwy człowiek renesansu. Ma na swoim koncie rozmaite nagrody, m.in. Pulitzera, Grammy, Emmy oraz Tony! Jest znany przede wszystkim jako kompozytor, ale też autor tekstów, aktor, tłumacz, scenarzysta i producent.

Czy jego umiejętności konferansjerskie dorównują jednak muzycznym i aktorskim zdolnościom? Trzeba przyznać, że wiele osób nie może się doczekać, żeby się o tym przekonać! 

Prywatnie artysta związany jest ze swoją licealną miłością, Vanessą Adrianą Nadal (para wzięła ślub w 2010 r.), z którą kompozytor ma dwóch synów.

Zobacz też:

Cichopek straci pracę w TVP? "Chcą się jej pozbyć z 'Pytania na śniadanie"

Alec Baldwin chwilę po oddaniu tragicznych strzałów. Te nagrania pokazują, jak naprawdę zareagował

Demi Rose wciąż bawi się w USA! Modelka wprost promienieje!

Rosjanin i Białorusin zatrzymani w Polsce. Prowadzili działalność szpiegowską

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lin-Manuel Miranda | Blake Lively | Ryan Reynolds | Regina King | MET Gala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama