Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek straci pracę w TVP? "Chcą się jej pozbyć z 'Pytania na śniadanie'"

Katarzyna Cichopek ma coraz większe kłopoty. Nie tylko rozpadło się jej małżeństwo, ale z Woronicza dochodzą wieści, że również jej kariera w TVP może lec w gruzach. Powodem wcale nie są pogłoski o romansie z Kurzajewskim.

Cichopek grozi zwolnienie. "Chcą się jej pozbyć z Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek (39 l.) zyskała popularność dzięki serialowi "M jak miłość". Zagrała w nim Kingę, będąc jeszcze nastolatką. Jest aktorką niezawodową. Większość jej kariery związana jest z telewizją publiczną. Poza popularnym serialem chętnie prowadzi różne imprezy TVP, a od 2020 roku jest gospodynią śniadaniowego programu stacji "Pytanie na śniadanie". Jednak może stracić tę pracę. Jak donosi jeden z informatorów Plotka, na horyzoncie pojawiły się kłopoty. Nie są one związane z burzą medialną wokół jej rozstania z Marcinem Hakielem.

Reklama

Z przekazanych wiadomości wynika, że chodzi o pieniądze. Impresariat TVP zajmuje się opieką nad osobowościami telewizyjnymi. Kieruje karierą niektórych pracowników telewizji, od prezenterów programów informacyjnych, przez prowadzących audycje rozrywkowe, po dziennikarzy i komentatorów sportowych. Wspiera ich ścieżkę rozwoju zawodowego. Za swoją "opiekę" pobiera opłatę, czy raczej partycypuje w zarobkach gwiazd.

Podobno Katarzyna Cichopek nie zgadza się z tym, by dzielić się swoimi zarobkami z Impresariatem. Gospodyni "Pytania na śniadanie" uważa, że popularność, jaką zyskała na Instagramie zbudowała sama. 

Nie ma zamiaru oddawać pieniędzy, które zdobywa w sieci, reklamując kosmetyki, ubrania, żywność, czy biżuterię.

A tych Katarzyna Cichopek zarabia sporo na Instagramie. Ostatnio spotkała się nawet z zarzutami, że praktycznie każdy jej post jest sponsorowany

W branży mówi się, że aktorka za jeden taki post dostaje około siedmiu tysięcy złotych. Ma zatem o co walczyć z Impresariatem TVP.

Zobacz też:

Afera podsłuchowa Cichopek: Kto nagrał jej rozmowy? Detektyw Rutkowski ma trop

Kasia Cichopek po głośnym wywiadzie Hakiela szaleje w Krakowie! Nie jest sama...

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy