Reklama
Reklama

Camila Cabello wyłoniła się z oceanu i zaliczyła wpadkę! Sznureczki od bikini puściły!

Camila Cabello postanowiła zrelaksować się w wodzie. Błogi odpoczynek przerwał jednak problem z bikini, które w pewnym momencie jej się rozwiązało!

Camila Cabello tworzyła przez jakiś czas parę z Shawnem Mendesem, jednak ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Piosenkarka znalazła jednak nowy obiekt westchnień, o czym niedawno donosiły zagraniczne media. Życie singielki najwidoczniej nie jest jej pisane!

Nowym ukochanym gwiazdy ma być twórca aplikacji randkowej, Austin Kevitch. Co ciekawe, mężczyzna jest niezwykle podobny do swojego poprzednika.

To nie z nim jednak odpoczywała ostatnio na plaży, a z koleżanką. Camila Cabello wybrała się nad ocean, by miło spędzić czas. Postanowiła nie tylko wypoczywać na leżaku, ale też trochę popływać.

Reklama

Wokalistka miała na sobie skąpe bikini, którego dół był sznurowany. W pewnym momencie okazało się ono dość kłopotliwe. Gdy gwiazda wyłoniła się na brzeg, jeden ze sznureczków najzwyczajniej w świecie rozwiązał się, przez co gwiazda musiała szybko interweniować.

Na szczęście udało jej się w porę rozwiązać problem i obyło się bez świecenia nagością. Z pewnością jednak zapamięta tę sytuację na długo...

Zobacz też:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy