Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Shawn Mendes oszukał fanów? Mamy dowody!

O związku Shawna Mendesa (21 l.) i Camil Cabello (22 l.) mówi się w mediach już od jakiegoś czasu. Artyści nie komentowali plotek, ale zdjęcia, które wyciekły do sieci mówią same za siebie – artystów łączy gorące uczucie. Sami zobaczcie!

Plotki na temat romansu Shawna Mendesa i Camili Cabello pojawiły się tuż po tym, jak opublikowali teledysk do wspólnego singla "Seniorita". W teledysku możemy zobaczyć półnagich celebrytów w intymnych ujęciach!

Fani i media od razu zaczęli spekulować, że Shawn i Camila nie byliby w stanie tak dobrze odegrać miłosnych scen, gdyby w życiu prywatnym nic ich nie łączyło. Kilka dni po premierze wideoklipu piosenkarka poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem Matthewem Husseyem.

Po takich doniesieniach w sieci zawrzało. Fani od razu zaczęli spekulować, że Camila Cabello zerwała z chłopakiem, bo ją i Shawna połączyło wielkie uczucie.  

Najnowsze zdjęcia nie pozostają jednak żadnych wątpliwości. Paparazzi przyłapali artystów w momencie, gdy okazywali sobie czułości. Para trzymała się za ręce i przytulała się.

Zdjęcia zrobione były z ukrycia, więc możemy zobaczyć celebrytów, jak zachowują się, gdy nikt nie patrzy.

Obserwując młodą wokalistkę, widać, że jest zakochana w Shawnie. Na oficjalne potwierdzenie ze strony młodych artystów przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale pewne jest, że to tylko kwestia czasu. 

Zobaczcie zdjęcia i dajcie znać, czy wy też widzicie uczucie między gwiazdami!?    

Reklama


***
Zobacz więcej materiałów wideo:pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shawn Mendes | Camila Cabello

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje