Reklama
Reklama

Camila Cabello zaliczyła wpadkę! Pokazała pierś na antenie!

Camila Cabello (25 l.) podczas wywiadu w programie BBC wstała, aby zaprezentować układ taneczny i nagle... prowadzący ujrzeli nagą pierś artystki! Gwiazda, która słynie z ciałopozytywności, podeszła jednak do tego z klasą, humorem i ogromnym dystansem. W odpowiedzi na wpadkę nagrała dla swoich fanów filmik na TikToku.

Camila Cabello to urodzona na Kubie piosenkarka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała swój debiutancki album "Camila". Po odejściu z zespołu Fifth Harmony jej kariera nabrała błyskawicznego tempa, a "Havana" stała się najczęściej odtwarzaną piosenką wszechczasów!

Obecnie 25-latka jest uważana za najpopularniejszą wokalistkę młodego pokolenia. Głośno było też o jej związku z muzykiem, Shawnem Mendesem

Artystka słynie z "ciałopozytywności", czyli ruchu nawołującego do akceptacji swojego ciała takim, jakie jest. Ma bardzo kobiecą figurę i stawia na naturalny wygląd.

Reklama

Camila Cabello pokazała pierś na antenie

Camila Cabello była ostatnio gościnią w programie BBC "The One Show", w ramach promocji singla "Bam Bam". Prowadzący w pewnym momencie poprosili gwiazdę, aby za pośrednictwem wideorozmowy zaprezentowała widzom ulubione kroki taneczne z najnowszego teledysku.

Wtedy na wizji wydarzyło się coś niespodziewanego. Artystka miała na sobie luźną koszulę z głębokim wycięciem i kiedy wstała... wszyscy zobaczyli jej nagą pierś! Niewzruszona Camila kontynuowała jednak ruchy, a po powrocie do rozmowy spytała tylko:

Brytyjski komik Alan Carr był w takim szoku, że zakrył usta dłonią. Prezenterka Alex Jones zrzuciła za to całą winę na problemy z garderobą.

Fani byli pełni podziwu dla dystansu gwiazdy i komentowali, że "zachowała się jak królowa". Sama wokalistka również odniosła się do zajścia na swoim Tikoku, gdzie nagrała filmik, w którym przyznaje, że chciałaby cofnąć czas...

W tle nagrania można usłyszeć fragment piosenki: "gdybym tylko miała wehikuł czasu". Wideo ma już 2,5 miliona wyświetleń!

Zobacz też:

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Ten Typ Mes i Damian Michałowski przyjęli Ukraińców. Pokazali mieszkanie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy