Reklama
Reklama

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

6 marca na świat przyszła córka Ewy Farnej i Marcina Chobota! Dziewczynka dostała na imię Ella.

Ewa Farna urodziła córkę

Ewa Farna (28 l.) w listopadzie ubiegłego roku poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Nie zdradziła płci. Informacja o ciąży pojawiła się jednocześnie z wiadomością o nagraniu nowej płyty wokalistki. Artystka i jej mąż Marcin Chobot są już rodzicami trzyletniego Artura. 

6 marca Ewa Farna (posłuchaj!) urodziła kolejne dziecko. Tym razem na świat przyszła dziewczynka, której rodzice dali na imię Ella. O jej narodzinach poinformowała mama piosenkarki na swoim koncie na Facebooku. Informację dalej przekazał fanpage Gazety Polaków w Republice Czeskiej, powołując się na wpis matki Ewy. W poście przekazano, że córka urodziła się 6 marca.

Reklama

Sama Ewa potwierdziła dopiero 9 marca tę informację. Na Instagramie dodała wpis o treści:

Mamie i pięknej Elli życzymy dużo zdrowia i spokoju! 

Ewa Farna: wiek, kariera, rodzina

Ewa Farna przyszła na świat w 1993 roku w Trzyńcu. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach. Wzięła udział w programie Szansa na sukces z piosenkami, których autorem jest Jacek Cygan. Zajęła pierwsze miejsce za interpretację utworu "Za młodzi, za starzy" Ryszarda Rynkowskiego.

Artystka od blisko 20 lat podbija polski i czeski rynek muzyczny. W lutym 2015 zajęła 17. miejsce w plebiscycie radia RMF FM na artystę 25-lecia. W styczniu tego roku ukazał szósta płyta Farny "Umami".

Ewa Farna i Martin Chobot, muzyk, który przez wiele lat grał w zespole Ewy, są małżeństwem od 2017 roku. Para ma dwójkę dzieci Artura urodzonego w 2019 roku i Ellę, która przyszłą na świat 6 marca 2022 roku.

Martin przez kilka lat występował z Ewą na scenie. Jednak w 2021 roku, po 12 latach pracy w kapeli, mąż artystki zdecydował się opuścić zespół. Farna zapewniała wówczas, że mimo zmian zawodowych  w ich prywatnym życiu nie zmienia się nic. 

Zobacz też:

Farna zaskoczona niespodzianką! Margaret i Natalia Szroeder się postarały

Porzucenie żony to nie wszystko. Tabloid odkrył coś jeszcze

Mandaryna powraca z nowym utworem, Wygląda fantastycznie!

POMAGAMY UKRAINIE!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy