Reklama
Reklama

Antek Królikowski rozstał się z żoną. Ale to nie wszystko! Porzucił też psa?!

Antek Królikowski wedle doniesień mediów od jakiegoś czasu układa sobie życie na nowo u boku niejakiej Izabeli, pomimo że formalnie wciąż jest mężem Joanny Opozdy. Jak donosi jeden z tabloidów, w jego domu zabrakło też miejsca na psa, którym dotychczas się opiekował. Co się stało z czworonogiem?

Antek Królikowski ponad dziesięć lat temu był jednym z bohaterów głośnej afery. Podczas jednej z imprez będąc pod wpływem alkoholu wdał się w awanturę z policjantami i znieważył funkcjonariuszy. Trafił wówczas wraz ze swoimi kolegami, również aktorami, do izby wytrzeźwień i choć wówczas uszło mu na sucho, to sprawa ta ciągnęła się za nim długi czas.

Po tej sytuacji nieco spokorniał i wydawało się, że w końcu wydoroślał. Od jakiegoś czasu jednak znów jest na ustach wszystkich. Najpierw w związku z aferą z ojcem swojej żony, Joanny Opozdy, kiedy to w sieci zostały upublicznione filmiki z głośnej awantury w Busku Zdroju. Kiedy ta sprawa nieco przycichła, pojawił się istny skandal. Wyszło bowiem na jaw, że Antoni Królikowski zostawił ciężarną żonę dla sąsiadki o imieniu Izabela.

Reklama

On sam dość enigmatycznie skomentował tę sprawę, zapowiadając, że za jakiś czas ją wyjaśni, gdyż "ma wrażenie, że musi".

Pomagajmy Ukrainie. Ty też możesz pomóc!

Antek Królikowski porzucił też psa?

Teraz z kolei "Super Express" donosi, że Antek Królikowski rozstał się nie tylko z żoną, ale i... psem! Aktor pięć lat temu, będąc wówczas w związku z Julią Wieniawą, adoptował czworonoga, którego nazwał Klasyk. Wedle informacji tabloidu, pies nie mieszka już z Królikowskim.

Gwiazdor wyprowadzając się od żony do rodzinnego domu nie zabrał pupila ze sobą. Co w takim razie się z nim stało i kto się nim opiekuje?

"Super Express" twierdzi, że Królikowski opiekę nad czworonogiem powierzył rodzinie.

Pupil aktora nie ma jednak źle w swoim nowym domu, gdyż ma do dyspozycji ponoć spore podwórko, na którym może się wybiegać.

Zobacz też:

Chloe Ferry wywołała poruszenie jednym zdjęciem

Niebywałe wieści z Londynu o królowej Elżbiecie

Ołena Zelenska opublikowała list do mediów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy