Reklama
Reklama

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się!

Shawn Mendes (23 l.) i Camila Cabello (24 l.) wydali oświadczenie, w którym poinformowali swoich fanów, że się rozstali. Muzycy spotykali się ze sobą przez 2 lata.

Shawn Mendes (posłuchaj) i Camila Cabello (sprawdź) poznali się w 2014 roku, lecz gorące uczucie połączyło ich podczas pracy nad wspólnym utworem "Seniorita". W namiętnym teledysku było widać, że ta dwójka ma się ku sobie. Zagraniczne media żyły ich romansem i co chwilę spekulowały o ich rozstaniu. Artyści nie zważając na plotki dalej byli ze sobą i wydawało się, że świetnie się ze sobą dogadują. Niestety dziś Mendes i Cabello za pośrednictwem Instagrama opublikowali oświadczenie, w którym wyjawili, iż zdecydowali się na rozstanie!

Reklama


Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się!

Kubanka i ulubieniec nastolatek w sieci zamieścili wymowny wpis, w którym wytłumaczyli, dlaczego zdecydowali się rozstać. Podkreślili, że pomimo zerwania, nadal będą przyjaciółmi.

Żałujecie, że się rozstali?

Zobaczcie również:

Shawn Mendes i Camila Cabello na Florydzie. Przyłapali ich na czułościach

"Ciałopozytywna" Camila Cabello załatwia sprawy na mieście

Demi Rose kusi w USA! Dalej baluje

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.plpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shawn Mendes | Camila Cabello
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy