Reklama
Reklama
Tylko u nas

Bryska nie wie, ile zarabia. "Moja asertywność ma poziom zero" [POMPONIK EXLUSIVE]

Bryska (21 l.) to młoda wokalistka, która może pochwalić się zawrotnym sukcesem w ostatnim czasie. Jej utwór pojawił się w filmie "365 dni: Ten dzień" i dzięki temu błyskawicznie rozniósł się po polskich domach. 21-latka jakiś czas temu wystąpiła również w Sopocie podczas SuperHit Festiwal. Z kolei za parę godzin wykona swoje utwory podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022.

Bryska, a raczej Gabriela Nowak-Skyrpan obecna jest w show-biznesie od niedawna. Mimo młodego wieku artystka może pochwalić się wieloma sukcesami. W 2022 roku nagrała singiel "You Were In Love", który pojawił się na 97. pozycji listy Shazam Top 200 Global. Młoda artystka odpowiedzialna była również za tekst i muzykę do albumu Dody pt. Aquaria.

To nie koniec sukcesów Bryskiej. Młoda wokalistka wystąpi również podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022. Na scenie pojawi się u boku taki sław, jak Doda czy Beata Kozidrak. Tylko nam zdradziła, jak wyglądają jej zarobki oraz czy jest rozrzutna.

Reklama

Bryska nie wie, ile zarabia

Bryska w rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, że bardziej skupia się na występach i muzyce niż na finansach. Umowy ją nie interesują, dlatego zostawia tę kwestię innym.

"Ja się zawsze skupiam na muzyce w tym wszystkim. Jak są jakieś rozmowy o stawkach, to nigdy się tym nie interesuje. Papierkowe sprawy zostawiam innym, bo nie lubię się w tym babrać" - wyjawiła nam Bryska.

Wychodzi więc na to, że wokalistka nie wie, ile dokładnie zarabia. Dla niej muzyka jest ważniejsza, a sprawy finansów schodzą na dalszy plan. Zarobkami oraz kwestiami umów zajmują się inni. Młoda wokalistka postanowiła przytoczyć nam śmieszną anegdotę.

"Czasami mnie zaskakuje, ile przychodzi na konto. Kiedyś przy pierwszej większej wypłacie nie chciałam wejść na konto przez dwa tygodnie, bo bałam się pieniędzy. Także to ja" - wyznała z humorem Bryska.

21-latka rozmowie zdradziła nam także, jak opiekuje się innymi dzięki swoim zarobkom. Okazuje się, że Gabrysia stara się wpierać finansowo bliskich oraz osoby potrzebujące. Brak jej asertywności, dlatego, kiedy członkowie rodziny ją o coś proszą, ona spełnia ich marzenia. Tak było w przypadku kanapy, którą zażyczyła sobie mama artystki.

"Ja oszczędzam na sobie, ale jeśli chodzi o bliskich, albo osoby, które potrzebują mojego wsparcia, to już jestem bardziej hojna. Moja asertywność ma poziom zero, dlatego, jeśli moja mama mówi, że potrzebuje nowego narożnika, to ja jadę i kupuję. Moja mama dostała kanapę na święta" - wyznała Gabrysia.

Sylwester Polsatu 2022/2023: kto wystąpi i kto poprowadzi wydarzenie?

Polsat w Sylwestrową Moc Przebojów postawił na polską muzykę z gatunku pop i rock. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Doda, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski, Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Feel, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Big Cyc, Bryska, czy Ralph Kaminski.

Jak poinformowała Pomponika produkcja, Sylwestra poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Zobacz też:

Sylwester Polsatu: Kto poprowadzi koncert z udziałem gwiazd? Poznaliśmy prawdę!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: Kto wystąpi? Ci artyści będą bawić Polaków w Parku Śląskim!

Krzysztof Ibisz o pracy w Telewizji Polsat. Ile teleturniejów prowadził prezenter?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy