Reklama

Reklama

Reklama

Anna Popek zapytała fanów o radę. Wytknęli jej źle dobrany stanik

Anna Popek (53 l.) chciała pokazać fanom swoją najnowszą stylizację. Dziennikarka sądziła, że proste pytanie zachęci obserwatorów do grzecznej dyskusji. Niestety skończyło się internetową awanturą. Ludzie krytykowali każdy z elementów jej garderoby, nawet biustonosz.

Anna Popek: kontrowersje

Anna Popek od lat uchodzi za jedną z najważniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Dziennikarka, która ma na swoim koncie prowadzenie programów, takich jak "Kawa czy herbata?", "Świat się kręci" czy "Pytanie na śniadanie", w ostatnim czasie nieco rzadziej pokazuje się w przestrzeni publicznej. Mimo to, jest o niej głośno przede wszystkim za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi. Przypomnijmy, że zaraz po wybuchu wojny w Ukrainie dziennikarka zaczęła szerzyć w mediach społecznościowych własne teorie dotyczące podłoża konfliktu.

Reklama

Dziennikarka snuła przypuszczenia na temat zależności łączących pandemię koronawirusa z inwazją Rosji. Anna Popek pozwoliła sobie również na porównanie konfliktu zbrojnego między Ukrainą i Rosją do Strajku Kobiet. Te śmiałe i wyjątkowo kontrowersyjne słowa spotkały się z bardzo ostrym przyjęciem przez internautów. Anna Popek straciła sporą rzeszę fanów. 

Niestety pomimo upływu kilku miesięcy, dziennikarka nadal nie może liczyć na sympatię swoich obserwatorów. Dowodem na to jest najnowszy wpis, który opublikowała na Twitterze.

Anna Popek zapytała fanów o radę

Anna Popek na wzór swoich młodszych koleżanek po fachu stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka regularnie publikuje zdjęcia, aby podtrzymać dobre stosunki ze swoimi obserwatorami. Ostatnio udostępniła nawet urocze zdjęcie, na którym zapozowała ubrana w intensywnie czerwoną sukienkę oraz jasne, sznurowane szpilki. Patrząc na fotografię można było odnieść wrażenie, że gwiazda doskonale czuje się w tej stylizacji. W opisie zdjęcia Anna Popek zwróciła się do swoich obserwatorów z zapytaniem o to, "co bardziej dodaje kobiecości? Czerwień czy szpilki?" Dziennikarka z pewnością liczyła na to, że internauci udzielą jej miłych odpowiedzi. Niestety tak się nie stało. W komentarzach zaroiło się od przykrych słów.

Wiele osób skrytykowało biustonosz Anny Popek. Ludzie zwracali uwagę na to, że jest on nieodpowiednio dobrany. Świadczyć o tym miała wystająca przed linię biustu miseczka.

Wśród komentarzy znalazły się również sugestie, aby Anna Popek zrezygnowała z "influencerskiej ścieżki". Kilka osób zauważyło, że ze względu na dotychczasowe osiągnięcia, nie powinna zachowywać się jak spragnione zainteresowania instagramerki.

Uważacie, że Anna Popek powinna darować sobie karierę w sieci? 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek w negliżu nadaje z łazienki. Przedstawiła fanom instruktaż

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

Swawole księcia Louisa doczekały się wyjaśnienia. Chłopiec "był na haju"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy