Reklama
Reklama

Swawole księcia Louisa doczekały się wyjaśnienia. Chłopiec "był na haju"?

Książę Louis (4 l.) podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II dał prawdziwy popis zachowania. Chłopiec nie zważając na to, że każdy jego ruch jest śledzony przez obiektywy fotoreporterów, szalał i stroił dziwne miny. Księżna Kate z wielkim trudem dawała sobie radę z synem. Dopiero teraz wyszło na jaw, dlaczego książę Louis zachowywał się tak swawolnie.

Książę Louis: zachowanie podczas platynowego jubileuszu

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II był bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Uroczystości z okazji 70-lecia panowania monarchini oglądały miliony ludzi na całym świecie. Paparazzi obecni na miejscu śledzili każdy ruch członków rodziny królewskiej, aby wychwycić najbardziej interesujące szczegóły. Tym razem nie było to trudne, ponieważ książę Louis swoim zachowaniem zaintrygował cały świat.

4-latek już pierwszego dnia podczas parady "Trooping the Colour" dał się ponieść emocjom. Chłopiec tak żywiołowo klaskał, że jego starsza siostra, księżniczka Charlotte zwróciła mu uwagę, aby nieco się uspokoił. To jednak był zaledwie początek tego, co miał w zanadrzu syn księcia Williama i księżnej Kate. W dalszej części obchodów Louis znacznie bardziej się rozkręcił. Chłopiec stroił miny, podskakiwał na miejscu i zaczepiał swoją matkę.

Reklama

Podczas pokazu Brytyjskich Sił Powietrznych książę Louis całkowicie stracił nad sobą kontrolę. 4-latek nie reagował na upomnienia księżnej Kate, a nawet zasłonił jej usta swoją ręką. W pewnym momencie dziecko było już tak niegrzeczne, że w jego uspokajanie włączyła się reszta rodziny. Książę Karol wziął chłopca na kolana i próbował zająć jego uwagę. Niestety i on niewiele wskórał. Wtedy do akcji wkroczył Mike Tindall. To właśnie dzięki niemu wyszło na jaw, jaka była przyczyna dziwnego zachowania księcia Louisa. 

Swawole księcia Louisa doczekały się wyjaśnienia

Choć książę Louis siedział zaledwie parę metrów od najważniejszych postaci w kraju, w tym m.in. premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, chłopiec zachowywał się bardzo niestosownie. Obserwatorzy mogli wręcz odnieść wrażenie, że dziecko cierpi na ADHD. Księżna Kate wyraźnie nie mogła dać rady szaleństwu swojego syna. Właśnie wtedy swoją pomoc zaoferował Mike Tindall. Mąż Zary Phillips nachylił się w kierunku księcia Louisa i powiedział mu coś na ucho. Na koniec pokazał mu palcem, że ma go na oku.

Były gracz rugby niedługo po zakończeniu platynowego jubileuszu, wystąpił w podcaście z Jamesem Haskellem i Alexem Paynem. W czasie wywiadu ujawnił, dlaczego książę Louis zachowywał się w tak dziwny sposób. Okazuje się, że przyczyną jego nadpobudliwości była nieodpowiednia dieta. Chłopiec niedługo przed rozpoczęciem widowiska zjadł sporą ilość słodyczy.

Mąż Zary Phillips uważa, że trwające wiele godzin uroczystości nie były łatwe dla małych dzieci.

Mężczyzna dodał, że rodzice chętnie dawali w tym dniu dzieciom słodycze, aby zachęcić je do grzecznego uczestnictwa w wydarzeniu. Czy to usprawiedliwia wybryki księcia Louisa?

Zobacz też:

Ślub Britney Spears odbędzie się już dziś. Trwają przygotowania do ceremonii

Krzysztof Pachucki z "Rolnika" zaginął kilka dni przed śmiercią. To był początek końca?

Monika Richardson w objęciach miłości. Ukochany zdjął spodnie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy