Reklama
Reklama

Wspaniałe wieści od Gawlińskich. Spływają gratulacje

Robert Gawliński, lider grupy Wilki, może świętować. Jego syn Beniamin poślubił ukochaną Julię. Ceremonia odbyła się w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Syn Roberta Gawlińskiego się ożenił

Robert Gawlińskim kilka dni temu ogłosił, że już "niedługo będzie nowa pani Gawlińska". Muzyk nie ma zamiaru zmienić żony. To jego syn Beniamin planował zawrzeć związek małżeński z długoletnią partnerką Julią. 

W ostatni tydzień lipca Beniamin i Julia powiedzieli sakramentalne "tak".

"Jesteśmy bardzo przejęci i podekscytowani tym wydarzeniem [...] Benio pierwszy się urodził i pierwszy się żeni"- wyznał Robert Gawliński w wywiadzie dla "Faktu".

Reklama

Młoda para postawiła na ślub w stylu boho

Ślub Beniamina Gawlińskiego i jego wybranki odbył się w podwarszawskiej miejscowości. Para postawiła na ślub w stylu boho. Panna młoda miła koronkową sukienkę z falbanami i odkrytymi ramionami, a na głowie wianek z kolorowych kwiatów. Syn Gawlińskich z kolei założył luźną białą koszulę i kolorową wzorzystą marynarkę. 

Rodzice młodego pana prezentowali się elegancko. Monika Gawlińska założyła delikatną, łososiową sukienkę, zaś lider wilków do czarnej koszuli wybrał białą marynarkę. 

Impreza weselna Gawlińskich zorganizowana została w podwarszawskich Markach. To tutaj bawili się goście na ślubach Maryny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, czy Krzysztofa i Joanny Ibiszów. Miejsce jest bardzo klimatyczne, bo sala weselna została urządzona w starej stajni.

Robert i Monika Gawlińscy są już 35 lat razem

Robert Gawliński z żona Moniką są małżeństwem od 35 lat! Tak trwałe związki w show-biznesie to rzadkość. Para doczekała się dwóch synów Emanuela i Beniamina. Bliźniacy mają już po 31 lat. Obaj  poszli w ślady ojca i zawodowo zajmują się muzyką. Beniamin dołączył do grupy Wilki w 2014 roku. Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Z kolei jego brat jest w zespole od 2019 roku i gra na basie.

Zobacz też:

Gawlińscy mają dom w Grecji. Przez pożary drżą o dobytek. "Co będzie jutro? Nie wiadomo"

Robert Gawliński popełnił wielki błąd. Wyprowadzka z nowego domu okazała się konieczna

Pieńkowska pilnie przekazała wieści o synu Mateuszu. Plotki o 36-latku to jednak prawda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Gawliński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy