Reklama
Reklama

Robert Gawliński z żoną przekazali radosne wiadomości. "Będzie nowa pani Gawlińska"

Lider zespołu Wilki Robert Gawliński w wywiadzie podzielił się radosnymi wieściami. Już w ten weekend jeden z jego synów bierze ślub, a więc rodzina powiększy się o nową panią Gawlińską.

Robert Gawliński i jego żona Monika doczekali się dwóch synów, bliźniaków Beniamina i Emanuela, którzy mają obecnie 31 lat. Co ciekawe obaj panowie poszli w ślady ojca i zajmują się muzyką, są także związani z zespołem Wilki.

Beniamin dołączył do grupy w 2014 roku. Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Z kolei jego brat jest w zespole od 2019 roku i gra na basie.

Syn Roberta Gawlińskiego się żeni. Kim jest jego wybranka?

Jak właśnie zdradził Robert Gawliński, jeden z jego synów Beniamin w ten weekend bierze ślub. W rozmowie z "Faktem" muzyk i jego żona Monika wyznali przy okazji, kto jest jego wybranką. Fani zespołu Wilków znają ją doskonale z koncertów.

Reklama

"Będzie nowa pani Gawlińska, bardzo się cieszymy. Benio i Julia są parą już od wielu lat. Julia też występuje na koncertach Wilków. Bardzo to przeżywamy jako rodzice - powiedziała Monika Gawlińska.

Robert Gawliński chce zostać dziadkiem

Jakiś czas temu Robert Gawliński opowiadał, że jest gotowy by zostać dziadkiem. "Marzę, żeby zostać dziadkiem, ale nie wiem, czy Monika też. Choć jeszcze bym nie poganiał, niech to samo się wydarzy w swoim czasie, niech będzie spontaniczne i piękne" - wyznał kilka miesięcy temu w "Fakcie".

Zobacz też:

Gawlińscy mają dom w Grecji. Przez pożary drżą o dobytek. "Co będzie jutro? Nie wiadomo"

Robert Gawliński popełnił wielki błąd. Wyprowadzka z nowego domu okazała się konieczna

Pieńkowska pilnie przekazała wieści o synu Mateuszu. Plotki o 36-latku to jednak prawda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Gawliński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy