Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz wziął ślub! Pokazał zdjęcia z uroczystości!

Krzysztof Ibisz (56 l.) i Joanna Kudzbalska (29 l.) powiedzieli sobie "tak"! Prezenter właśnie pochwalił się na Instagramie fotkami ze ślubu.

Jakiś czas temu media obiegła radosna informacja, że Krzysztof Ibisz zaręczył się ze swoją wybranką Joanną Kudzbalską. Prezenter "Polsatu" zaliczył nawet wpadkę podczas proszenia ukochanej o rękę! Okazało się, że wybrał zbyt duży pierścionek.

Krzysztof Ibisz dba o swoją prywatność i już na początku znajomości z Joanną postanowili, że związkiem nie będą się dzielić z mediami. Informacja o zaręczynach bardzo ucieszyła fanów i cieszyli się, że informacja ta wyszła na jaw. Ibisz nie był jednak tym zachwycony.

Tym razem sam postanowił pochwalić się swoim szczęściem w sieci! Krzysztof zamieścił fotki ze swoją żoną Joanną!

Reklama

Fani od razu pospieszyli z gratulacjami! W komentarzach obserwatorzy cieszyli się szczęściem Ibisza i małżonki. Na zdjęciach pokazali również obrączki - wszystko wskazuje na to, że tym razem rozmiar pierścionka był właściwy!

Kim jest wybranka Krzysztofa Ibisza?

Jak udało nam się dowiedzieć, para poznała się ponad rok temu. Joanna z wykształcenia jest lekarzem, a przez wiele lat pracowała jako modelka. Uczestniczyła m.in. w pokazach w Londynie, Paryżu, Niemczech czy Tajlandii.

Brała udział również w programie "Top Model", w którym udało jej się dotrzeć do finału. Po przygodzie z telewizją wróciła na studia medyczne. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali.

Gratulujemy!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy