Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła ciążę, a teraz kusi zdjęciami topless

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których ma na sobie małą ilość ubrań. Aktorka z serialu "Rodzinka.pl" wzięła udział w sesji zdjęciowej w wykonaniu znanego fotografa z branży modelingowej. Wiktoria Gąsiewska nago co prawda nie jest, ale topless już tak. A dopiero co potwierdziła ciążę!

Wiktoria Gąsiewska z pewnością dla wielu mężczyzn jest ideałem kobiety. Aktorka i prezenterka "Tańca z gwiazdami" nie ujawnia obecnego statusu swojego związku. Wiadomo, że ostatnio spotykała się ze współwłaścicielem federacji Fame MMAWojtkiem Golą. Po zainteresowaniu ich relacją ze strony mediów, nagle temat o ich uczuciach zniknął. Niedługo później ukazała się szokująca informacja!

Reklama

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła ciążę, a teraz kusi zdjęciami topless

Wiktoria Gąsiewska na swoim Instagramie @wiktoria_gasiewska często dodaje zdjęcia wykonane przez fotografów i utalentowanych artystów. Ze względu na swoją delikatną urodę, Wiktoria zaczęła grać w filmach już jako dziecko. Ma w swoim CV role u takich reżyserów jak Wajda i Kolski.

Dziś kontynuuje swoje aktorskie doświadczenie jako współprowadząca zakulisowych momentów z "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Wiktoria zdobyła popularność dzięki takim produkcjom, jak "Rodzinka.pl", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Papiery na szczęście", "Krime Story. Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Barwy Szczęścia".

Delikatność i kobiecość to coś, czego Wiktorii z pewnością nie brakuje. Cechy te dostrzegli też fotografowie, a ostatnim z nich jest Miron Chomacki, który robi zdjęcia do magazynu "C-Heads Magazine".  

"Autor odważnej sesji Wiktorii Gąsiewskiej postanowił przypomnieć ostatnio o swoich zdjęciach. Fotograf pochwalił się na Instagramie niepublikowanymi dotąd kadrami. Na jednym z nich ubrana jedynie w obszerny t-shirt modelka siedzi zamyślona na krześle. Na drugim ma na sobie jeszcze mniej. 23-latka zdecydowała się bowiem stanąć do zdjęć topless. Na innych, udostępnionych już wcześniej ujęciach, także pozowała bez stanika" - relacjonuje RMF FM.

Wiktoria Gąsiewska w ciąży? Potwierdziła nowinę!

Ostatnio o Wiktorii znów było głośno. Wszystko przez komentarz, na który odpowiedziała spontanicznie i szczerze, a zaszokował cały internet.

"Jest Pani w ciąży?" - zapytała internautka pod najnowszym postem Wiktorii. "Tak, a o co chodzi?" - odpowiedziała Gąsiewska, czym zszokowała resztę komentujących.

Wszystko przez pozę na zdjęciu, na którym brzuszek Wiktorii wydaje się nieco bardziej zaokrąglony. 

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami". Gąsiewska pokazała bieliznę w szalonym tańcu

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola na jednej imprezie

Gąsiewska w końcu przerwała milczenie na temat Wojtka Goli! Co ich łączy? "Jest moim..."

Wojtek Gola we łzach wspomina śmierć ojca: "Nie zapomnę do końca życia"

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Wojciech Gola | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy