Reklama
Reklama

Gąsiewska w końcu przerwała milczenie na temat Wojtka Goli! Co ich łączy? "Jest moim..."

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola w ostatnim czasie byli łączeni ze sobą i raz nawet sami podsycili plotki o swoim rzekomym związku. Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Była gwiazda „Rodzinki.pl” postanowiła rozwiać wątpliwości.

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą jeden poważny związek. Z Adamem Zdrójkowskim byli parą przez kilka lat. Ostatecznie jednak uczucie się wypaliło.

Wprawdzie krążyły plotki, że rozstali się przez zażyłość Wiktorii z tancerzem z "Tańca z gwiazdami", jednak ona zaprzeczyła temu, twierdząc, że rozstanie nastąpiło wcześniej. Adam Zdrójkowski sprawiał wrażenie, jakby było nieco inaczej, jednak koniec końców związek tych dwojga przeszedł do historii i nie zapowiada się, by mieli do siebie wrócić.

Reklama

Gąsiewska i Gola: co ich naprawdę łączy?

Tymczasem od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Wiktoria Gąsiewska nie jest już samotna. Co więcej, padło nawet nazwisko nowego adoratora. Otóż, wedle doniesień prowadząca kulisy "Tańca z gwiazdami" miała zapałać uczuciem do włodarza Fame MMA, Wojtka Goli. On zresztą podsycił te plotki, publikując fotkę z bukietem róż, przy którym oznaczył właśnie Wiktorię. Byli także widziani razem pod studiem "Tańca z gwiazdami".

Ostatnio też wymieniali spojrzenia podczas imprezy Speed Games, w której oboje brali udział.

Próżno było jednak szukać publicznych zapewnień o związku. Wobec tego powstało wiele niedomówień.

Teraz jednak mamy pełen obraz sytuacji, gdyż Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się przerwać milczenie. W rozmowie z "JastrząbPost" zdradziła w końcu, co łączy ją z milionerem Wojtkiem Golą. Stanowczo stwierdziła, że nie ma mowy o miłości, a jedynie przyjaźni.

"Tak pytasz mnie, jakby coś było na rzeczy, a Wojtek jest moim kumplem. Moim znajomym, z którym się ostatnio poznaliśmy" - powiedziała i dodała: "mój stan się nie zmienił. Jestem singielką, także tyle w tym temacie".

Jeśli ktoś zatem liczył na romantyczne wyznania tych dwojga, będzie zawiedziony.

Niewykluczone jednak, że po bliższym poznaniu oboje stwierdzą, że jednak chcą być razem. Pasowaliby do siebie?

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola na jednej imprezie

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Wojciech Gola
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy