Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) od jakiegoś czasu pojawia się w towarzystwie milionera, Wojciecha Goli (32 l.). Według informatorów, młoda aktorka często widywana jest w jego towarzystwie. Okazało się, że mężczyzna postanowił nie kryć się ze swoim uczuciem. Będzie z nich dobrana para?

Wojciech Gola i Wiktoria Gąsiewska to połączenie, którego internet się nie spodziewał. Youtuber znany z programu telewizyjnego obecnie jest milionerem dzięki federacji Fame MMA. Z kolei aktorka szykuje się do prowadzenia kulis "Tańca z gwiazdami". Czy ta dwójka jest parą?

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola są parą? Oznaczył ją na Insta z bukietem kwiatów

Plotki o tym, że Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola mogą być parą, krążyły już od maja, gdzie byli widziani razem podczas imprezy Speedgames. W piątek, 26 sierpnia odbyła się gala Fame MMA 15, na której była też obecna Wiktoria. 

Reklama

Według naszych informatorów, Wiktoria i Wojtek byli widziani podczas oddawania się soczystym pocałunkom w klubie. Młoda aktorka była również widziana na mieście, jak wsiadała do jego samochodu.

Dodatkowo Wojtek Gola wyczekiwał pod studiem "Tańca z Gwiazdami", gdzie Wiktoria prowadzi kulisy programu. Co więcej, Wiktoria opublikowała Instastory, na którym pokazała ogromny bukiet kwiatów z oznaczeniem Wojtka. Przypadek?

Okazuje się, że Karolina Pisarek i Roger Salla to dobrzy znajomi Wojtka Goli, który zresztą był zaproszony na ich ślub. Oni również byli obecni na gali Fame MMA 15, a następnie Karolina skomentowała post Wojka, dodając emotki gratulacji, róży i serduszka.

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem, Wojtkiem Golą?

Tego, jaki wielki sukces odniosło wydarzenie Fame MMA w Polsce, nie spodziewał się nikt, a nawet sami założyciele federacji. Wojciech Gola w wywiadzie dla dziennikarza sportowego, Mateusza Kaniowskiego został zapytany w kwietniu o to, ile milionów zarobił od momentu powstania federacji:

"Parę. Wolałbym nie gadać o pieniądzach. Ale to, że (...) jest to parę milionów, to tego nigdy nie mówiłem. Zachowajmy to dla siebie. Jest to osiągnięte naprawdę ciężką pracą" - odpowiedział Wojtek Gola.

Na szczęście milioner ma zdrowe podejście do pieniędzy i choć przyznaje, że jest gadżeciarzem, to dla niego liczą się inne wartości w życiu.

"Pieniądz to nie jest wszystko, liczy się przede wszystkim zdrowie, zdrowie psychiczne, żeby Tobie nie odpi******ło od tego siana, żebyś był poukładanym gościem przez cały czas. Trzeba być cały czas sobą, nie możesz się dać ponieść pieniądzom, fejmowi, imprezom, dziewczynom. Wszystko trzeba równoważnyć. Wszystko trzeba zrobić z umiarem" - wyznał Wojtek Gola.

Czy to oznacza, że Wiktoria trafiła na dobrą partię?

Kim jest Wojciech Gola?

Wojciech Gola jest obecnie znany jako współwłaściciel federacji Fame MMA, na której to influencerzy i celebryci walczą w oktagonie w formule MMA, K1 lub boksie. Wojtek Gola pochodzi z Poznania, ma obecnie 32 lata. Studiował turystykę i rekreację, a w wolnym czasie trenował tajski boks i wyczynową jazdę na rowerze.

Popularność w internecie zyskał dzięki dołączeniu do programu Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Po dziewięciu sezonach odszedł z produkcji i został youtuberem/influencerem. Dotychczas spotykał się z Justyną Gradek i Patrycją Izydorczyk. Na swoim Instagramie @wojtekgola zgromadził milion obserwujących.

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska, podobnie jak Julia Wieniawa największą sławę zdobyła dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Aktorka i prezenterka występowała też w "Przyjaciółkach", "Na dobre i na złe", "O mnie się nie martw". Z większych ról, wystąpiła w filmie "Katyń", Andrzeja Wajdy.

Wiktoria ma obecnie 23 lata i trójkę rodzeństwa. Dotychczas była w związku z Adamem Ziółkowskim. Na Instagramie @wiktoria_gasiewska obserwuje ją ponad milion osób.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska oniemiała, gdy zobaczyła cenę cukru w Polsce

Wiktoria Gąsiewska obnaża niemal nagi biust w koronkowym body: "Dlaczego tak poważnie?"

Wiktoria Gąsiewska nie jest już singielką? Mężczyzna, z którym się bawiła to prawdziwy przystojniak!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Wojciech Gola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama