Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska nie jest już singielką? Mężczyzna, z którym się bawiła to prawdziwy przystojniak!

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) nie rozpacza po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim. Młoda aktorka oddała się pracy i zagrała w wielu produkcjach filmowych. Nie bała się przy tym pokazywać nagie ciało. Wciąż jednak nie znalazła sobie nowego partnera, a wielu fanów zastanawia się, kto skradnie jej serce. Czyżby odpowiedź była na wyciągnięcie ręki?

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim już jakiś czas temu. Spotykała się z aktorem cztery lata, a jednak nie wygląda na załamaną z powodu jego utraty. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, która cieszy się popularnością. Jej życie prywatne wciąż nurtuje wielbicieli, którzy próbują dociec, kto zajmie ważne miejsce w jej życiu.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska znalazła nową miłość?

Tymczasem na Instagramie można odnaleźć zdjęcia Gąsiewskiej obejmowanej przez pewnego przystojniaka. Uwagę zwraca ubiór dziewczyny, która ma na sobie luźne spodnie i czerwony koronkowy biustonosz. Widać, że ci dwoje dobrze się ze sobą czują, co potwierdzają ich promienne uśmiechy.

Aktorka na zdjęciach pozuje razem z kolegą z planu - Markiem Kaliszukiem. Do tej pory nie potwierdzono jednak, by łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Nie da się jednak ukryć, że zażyłe stosunki tych dwojga widać gołym okiem. Gąsiewska i Kaliszuk wcielają się w postacie w spektaklu komediowym "Wieczór panieński Plus".

Tak czy siak, trzymamy za nich kciuki!

Wiktoria Gąsiewska na nowym nagraniu

Gwiazda cieszy się w sieci popularnością. Jej konto na Instagramie obserwuje aż milion użytkowników. Sympatię zjednuje sobie nie tylko za sprawą pięknej buzi, ale również charakteru. Gąsiewska jest bowiem wyjątkowo żywiołowa i sympatyczna, wprost zaraża dobrym humorem, co udowodniła na ostatnim wideo. Aktorka pokazała na nim jak wygląda jej codzienność, szczególnie gdy nie chce jej się wstać z łóżka.

Na nagraniu widzimy Gąsiewską w krótkim topie, z dużymi wycięciami na ręce, które odsłaniają fragment piersi gwiazdy, gdy tylko nachyli się pod nieodpowiednim kątem. Nagość jednak zdaje się jej nie przeszkadzać. Okazuje się, że nastrój Wiktorii zawsze poprawia jej ulubiona piosenka, do której po wstaniu z łóżka może się powygłupiać i potańczyć.

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki pogardliwie o Tomaszu Kammelu: "Pieszczoch TVP"

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "Obudziłam się we krwi, mogło mnie tu nie być"

Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z mężem. Internauci oceniają: "Wiek nieważny, wyglądacie pięknie"

Prezydent Andrzej Duda: Przekazaliśmy Ukrainie dużo czołgów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Marek Kaliszuk
Reklama
Reklama
Reklama