Reklama

Reklama

Reklama

Gąsiewska w odważnych scenach na Netfliksie. Jej nagość zawstydziła aktora!

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) w najnowszej produkcji Netfliksa "Krime Story. Love Story" poszła na całość i pokazała nagi biust. Rozbierana scena tak zaskoczyła Cezarego Łukaszewicza, że do teraz aż wstydzi się o tym mówić! Wszystko można zaobserwować na ekranie. To już kolejna odważna scena na koncie młodej aktorki.

Wiktoria Gąsiewska to aktorka znana przede wszystkim z serialu "rodzinka.pl" czy "Kowalscy kontra Kowalscy" na antenie Polsatu. Spełnia się również jako prezenterka programów telewizyjnych, takich jak "I love Violetta" Disneya, "Łowcy nagród" z Krzysztofem Ibiszem, kulisy "Tańca z Gwiazdami"a nawet Sylwestera z Polsatem.

Jesienią zrobiło się głośno na temat jej rozstania z aktorem, Adamem Zdrójkowskim. Do sieci wypłynęły zdjęcia, na których Wiktoria zabawia się w ramionach tancerza Jakuba Lipowskiego na afterparty po finale "Tańca z Gwiazdami".

Reklama

"Krime Story. Love Story": Wiktoria Gąsiewska w odważnej scenie

"Krime Story. Love Story"Wiktorią Gąsiewską to gangsterska historia o miłości, która pojawiła się na platformie Netflix 11 maja. Młoda aktorka musiała stawić czoła odważnym scenom, a jedna z nich wręcz zawstydziła ekranowego partnera gwiazdy, Cezarego Łukaszewicza.

Okazuje się, że aktor w ogóle nie wiedział o rozbieranej scenie! Kiedy zobaczył nagie piersi Wiktorii, mocno się zawstydził, co zresztą widać na ujęciu.

Cezary Łukaszewicz opisał postać graną przez aktorkę jako trudną i charakterną. Chociaż pochodzi z dobrego domu, to wcale nie jest łatwą osobą. 

Na ekranie zobaczymy jeszcze Małgorzatę Kożuchowską, Jana Frycza, Cezarego Żaka czy Miśka Koterskiego.

Wygląda na to, że Gąsiewska coraz swobodniej czuje się ze swoim ciałem przed kamerą. Ma za sobą już m.in. rolę w innej produkcji Netfliksa "W lesie dziś nie zaśnie nikt", gdzie zagrała wspólnie z Julią Wieniawą i... w intymnej scenie pokazała nagi biust.

Wiktoria jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych i oraz częściej publikuje na Instagramie zdjęcia w skąpych strojach. Nic dziwnego, że jej profil obserwuje ponad milion użytkowników. 

Myślicie, że kolejna produkcja Netfliksa powtórzy sukces filmu "Jak pokochałam gangstera"?

Oglądajcie serial "Kowalscy kontra Kowalscy" z Wiktorią Gąsiewską w każdą sobotę o godz. 20:05 w Polsacie oraz online na Polsat Go!

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska o spóźnianiu się na plan! "To nie tak, że ja nie szanuję innych"

Henryka Krzywonos szczerze o walce z rakiem. "Dziękuję Bogu za każdy dzień"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy