Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola razem na jednej imprezie! Uśmiechy i spojrzenia w oczy

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola mają się ku sobie? Takie pogłoski pojawiły się już kilka miesięcy temu. Ich wspólne zdjęcia z imprezy, która odbyła się 6 września, dodatkowo podsycają plotki o rzekomym romansie tych dwojga.

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą wieloletni związek z Adamem Zdrójkowskim, który zakończył się w atmosferze skandalu. Aktorka została bowiem przyłapana na uściskach z tancerzem po finale poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami". Wówczas wszyscy myśleli, że zdradza Zdrójkowskiego. Ona jednak wytłumaczyła, że rozstali się już jakiś czas temu, tylko nikomu o tym nie mówili. Zdrójkowski jednak pomimo wydawał się być zaskoczony widokiem Gąsiewskiej w ramionach innego.

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola są parą?

Obecnie znów jest głośno o życiu uczuciowym aktorki, która obecnie występuje także jako prowadząca kulisy "Tańca z gwiazdami". Jej rzekomym nowym partnerem nie jest jednak tancerz, z którym się obściskiwała, a milioner Wojtek Gola, który zaczynał swoją karierę w "Warsaw Shore", a obecnie jest włodarzem federacji Fame MMA, która przyniosła mu niebagatelne zyski.

Reklama

Pierwsze pogłoski o ich zażyłości pojawiły się w maju, kiedy razem brali udział w wydarzeniu motoryzacyjnym Speed Games. Wówczas jednak szybko przycichły. Nasiliły się jednak całkiem niedawno, gdy Wiktoria Gąsiewska dodała na instastory zdjęcie z ogromnym bukietem kwiatów i oznaczyła Wojtka. On zresztą dodał nawet to samo zdjęcie w poście, dając tym samym pole do komentarzy.

Ale to nie wszystko! Gola był widziany także pod studiem "Tańca z gwiazdami", gdzie najprawdopodobniej czekał właśnie na Wiktorię.

Choć sami zainteresowani milczą na temat swojego życia uczuciowego, to najnowsze zdjęcia mówią wiele. Gąsiewska i Gola ponownie wybrali się na motoryzacyjne show Speed Games i choć nie obdarzali się tam pocałunkami, a przynajmniej nie przed obiektywami fotoreporterów, to wymieniali się uśmiechami i spojrzeniami w oczy.   

Wojtek Gola dodatkowo nagrał krótką relację z Wiktorią, a ona ją udostępniła u siebie. Czyżby nieśmiało chcieli przekazać wszystkim coś ważnego?

Zobacz też:

Wojtek Gola romansował z Justyną Gradek. "Byliśmy na kilku randkach"

Wiktoria Gąsiewska coraz częściej jest z nim widywana

Kanclerz Niemiec odrzuca polskie żądania w sprawie reparacji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Wojciech Gola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy