Reklama
Reklama

Wielkie zmiany w życiu Ani z "Rolnika". Tego się nie spodziewała

Ania Derbiszewska kilkanaście dni temu została mamą. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odezwała się do swoich fanów i przekazała, jak wiele zmieniło się w jej codziennym życiu. Syn nie należy do spokojnych.

Anna Derbiszewska wzięła udział w 10 edycji programu "Rolnik szuka żony". Na swoje gospodarstwo zaprosiła trójkę kandydatów. Kiedy doszło do momentu podjęcia decyzji, z którym z nich chce kontynuować znajomość, Ania była sceptyczna. Wybrała Jakuba, ale nie oczekiwała, że ta znajomość przerodzi się w coś więcej.

Reklama

 "Generalnie do niego też nie ma jakiegoś uczucia, ale jakoś całokształtem najbliżej mi jest do niego. (...) Albo Kuba, albo nic" - mówiła w programie.

"Rolnik szuka żony" Ania wybrała Jakuba

Kiedy Ania ogłosiła, że podjęła decyzję i stawia na Kubę, fani programu nie szczędzili gorzkich słów pod adresem mężczyzny. Ostrzegali Anię, że ojciec trójki dzieci to nie jest dobry materiał na partnera. Po kolejnym odcinku opinia widzów zmieniła się. Zobaczyli, że Ania, odwiedzając Rodzinę i przyjaciół Kuby dobrze się bawi, w towarzystwie swojego kandydata, a ten jest dla niej niezwykle uprzejmy, miły i naprawdę stara się poznać Anię.

Wkrótce po programie para zaręczyła się, a w świątecznym odcinku specjalnym ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą

15 maja produkcja programu pochwaliła się zdjęciem ich pociechy i przekazała, że właśnie kolejny malec trafia do szczęśliwej rodziny "rolników".

"Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600 maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?! - czytamy w poście na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie.

Syn Ani z Rolnik szuka żony już daje się we znaki

Ania z "Rolnik szuka żony 10", choć jest bardzo zajęta swoją nową rolą, to czasami znajduje czas, by odezwać się do fanów. Najczęściej robi to w czasie drzemek syna, a jak się okazuje, mały Dariusz lubi spać w ciągu dnia. Niestety w nocy dokazuje.

"Powiem wam, że Dareczek tak w ciągu dnia lubi sobie pospać, natomiast wieczorem bywa różnie. No, daje nam troszkę "popalić". Ale już widocznie taki jego charakter (...). Pozdrawiamy was serdecznie"- powiedziała Ania w najnowszej relacji w sieci.

Mimo takich uciążliwości widać, że Ania jest szczęśliwa w roli mamy.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Knowania byłej Kuby o mało nie doprowadziły do rozpadu związku z Anną

Kuba z "Rolnika" planuje ślub, a już czyhają kłopoty. Kandydat Ani gęsto się tłumaczy

Manowska zabrała głos w sprawie "Rolnik szuka żony". Takich wieści nikt się nie spodziewał

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy