Reklama
Reklama

Manowska zabrała głos w sprawie „Rolnik szuka żony”. Takich wieści nikt się nie spodziewał

Marta Manowska pilnie zwróciła się do fanów. Znana prezenterka TVP ujawniła prawdę o planach produkcji dotyczących show „Rolnik szuka żony”, któremu przewodniczy już od 11. edycji. Niebywałe, co zapowiedziała…

Marta Manowska dała się poznać szerszej publiczności jako gwiazda TVP, która chętnie występuje w roli prowadzącej popularnych programów rozrywkowych. Zasłynęła głównie dzięki show "Rolnik szuka żony", lecz z czasem zaczęła również pojawiać się m. in. w "The Voice Senior".

Reklama

Dziennikarka telewizyjna z wielkim zaangażowaniem oddaje się pracy, a o tym, co właśnie współtworzy chętnie opowiada w sieci, przybliżając fanom, jak wygląda jej życie prywatne. W niedawnym wpisie ujawniła, nad czym pochylała się w ostatnich dniach. Zapowiedziała pewną niespodziankę.

Manowska ujawnia szczegóły nowej edycji "Rolnik szuka żony". Szykuje się na wielki powrót

Marta Manowska szykuje się do kolejnej edycji show "Rolnik szuka żony", która już niebawem pojawi się na antenie TVP. Prezenterka zdradziła niedawno swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że producenci szykują dla nich specjalną niespodziankę. Okazuje się, że z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych przygotowali specjalny odcinek programu, w którym zostaną przedstawieni nowi uczestnicy show.

"Ja wracam w weekend na plan "Rolnik szuka żony". Przygotowujemy dla Was odcinek z wizytówkami bohaterów 11. serii, którego emisja już w Niedzielę Wielkanocną, 31 marca. Tymczasem wielka radość. W niedzielę, 10 marca, w Dzień Mężczyzny (nie zapomnijcie) długo wyczekiwana premiera 6. sezonu "Sanatorium miłości". Łatwo sobie te wszystkie daty zapamiętać"— napisała.

Manowska szykuje specjalne ogłoszenie. To będzie koniec "Sanatorium miłości"?

Fani programów prowadzonych przez Manowską obawiają się, czy "Sanatorium miłości" doczeka się kolejnej kontynuacji. W sieci mnożą się plotki, świadczące o tym, że Marta Manowska zamierza ogłosić coś niespodziewanego, co tabloidy określają mianem "historycznej decyzji".

Choć nie ujawniono, czego właściwie może ona dotyczyć, wielu podejrzewa, że będzie związana z show TVP "Sanatorium miłości". Wszystko przez to, że 6 odsłona programu nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem wśród internautów.

Co dokładnie zamierza przekazać swoim fanom Marta, dowiemy się wkrótce. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na jej oświadczenie.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 6". Pierwszy mąż Małgorzaty z Sobótki zginął tragicznie

W sieci aż huczy od plotek. Manowska ma ogłosić "historyczną decyzję"

Sobowtór znanego piosenkarza w nowej edycji "Sanatorium". Niemal identyczny

Dopiero co przeszła operację, a już tak ryzykuje. Fani Marioli z "Sanatorium" nie dowierzają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy