Reklama
Reklama

Sobowtór znanego piosenkarza w nowej edycji "Sanatorium". Niemal identyczny

"Sanatorium miłości" rusza z 6. sezonem już 10 marca. Stacja TVP postanowiła ujawnić listę kuracjuszy. W mediach społecznościowych programu ukazały się ich biogramy. Kogo zatem widzowie zobaczą w ulubionym randkowym show?

"Sanatorium miłości" cieszy się niezmiennie popularnością. TVP zdecydowała się nakręcić 6. sezon programu, który jak zwykle poprowadzi Marta Manowska. Zdjęcia do randkowego show kręcono tym razem w Krynicy-Zdroju już jesienią 2023 roku. Wzięła w nich udział 12 kuracjuszy. Oto oni.

Reklama

"Sanatorium miłości 6". Tadeusz z Krzyżanowic

Tadeusz był kiedyś górnikiem. Na emeryturze najlepszymi towarzyszami życia są dla niego psy, dlatego przyszła partnerka będzie musiała pogodzić się z tym, że mężczyzna poświęca zwierzakom sporo czasu. Drugą jego pasją są skoki spadochronowe. Tadeusz jest rozwodnikiem.

"Sanatorium miłości 6". Stefan z Szemudu

Stefan od pięciu lat jest wdowcem. To bardzo rodzinny człowiek i teraz doskwiera mu samotność. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Podobnie jak Tadeusz kocha psy.

"Sanatorium miłości 6". Zygmunt z Krakowa

Zygmunt uwielbia tańczyć, Kocha argentyńskie tango, ale też pasjonuje się motoryzacją. Mieszka z córką, którą się opiekuje. Zygmunt jest wdowcem. Pięć lat temu stracił żonę, a wcześniej też ukochanego syna.

"Sanatorium miłości 6". Andrzej z Milanówka

Andrzej to przebojowy mężczyzna, który kiedyś był piłkarzem ręcznym. Lubi też jazdę na rowerze, taniec oraz morsowanie. Jest rozwodnikiem. Opiekuje się 90-letnią mamą.

"Sanatorium miłości 6". Stanisław z Kenmare w Irlandii

Stanisław pochodzi z Łukowa, ale od 19 lat mieszka w Irlandii. Jego pasją jest kolarstwo szosowe. Uwielbia muzykę, a jego ulubieńcem jest Sting, do którego Stanisław jest bardzo podobny. Od 12 lat jest rozwiedziony.

"Sanatorium miłości 6". Ryszard z Krakowa

Ryszard jest wdowcem od 8 lat. To kolejny wśród bohaterów tego sezonu "Sanatorium miłości" pasjonat sportu. Przed laty uprawiał gimnastykę i nawet miał szansę wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Montrealu.

"Sanatorium miłości 6". Maria Luiza z Gliwic

Maria Luiza to właścicielka firmy ogrodniczej, która uwielbia tańce latynoskie. Bierze nawet udział w konkursach tanecznych. kocha też jazdę na rowerze. Po śmierci męża znalazła wsparcie w córce.

"Sanatorium miłości 6". Janina z Warszawy

Janina to tak zwana "fajną babką z dziekanatu". Kocha taniec i argentyńskie tango. Jeździ na rolkach i uprawia nordic walking. Na emeryturze ma zamiar malować na szkle.

"Sanatorium miłości 6". Maria z Czarnowa

Maria uwielbia pomagać innym. Została uhonorowana tytułem "Kobieca Twarz Roku" na Mazowszu w kategorii "Kobiety Dojrzałe". Miała kiedyś hotel w Zakopanem, ale go sprzedała, by zamieszkać w Czarnowie, gdzie spędza emeryturę na praca ogrodowych.

"Sanatorium miłości 6". Małgorzata z Sobótki

Małgorzata uwielbia gotować. W rodzinnej Sobótce prowadzi restaurację, w której podają najlepsze pstrągi na Śląsku. Mówi o sobie, że jest flirciarą. Małgorzata od kilku lat jest rozwiedziona.

"Sanatorium miłości 6". Elżbieta z Nowej Woli

Elżbieta przez 12 lat mieszkała w USA. Wróciła do kraju dla dzieci. 35 lat temu rozwiodła się z mężem. Narzeka na zbyt dużo wolnego czasu na emeryturze. Lubi podróże i dobre filmy.

"Sanatorium miłości 6". Teodozja z Krosna

Teodozja kocha rośliny. Zbiera zioła, robi z nich ekologiczne herbatki i kosmetyki. Planuje sprzedać dom i przenieść się do Hiszpanii. Najważniejsza jest dla niej rodzina - rodzina - córka, syn i wnuczek.

Zobacz też:

Premiera "Sanatorium miłości" już lada dzień, a wkurzeni widzowie ruszyli z pretensjami. Taką usłyszeli odpowiedź

"Sanatorium miłości" wraca na ekrany. Już wszystko wiadomo

Pokazano zwiastun nowego "Sanatorium miłości". Już wiadomo, że będzie skandal

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama