Reklama
Reklama

Pokazano zwiastun nowego "Sanatorium miłości". Już wiadomo, że będzie skandal

"Sanatorium miłości 6" już na początku marca pojawi się na ekranach TVP. Widzowie z niecierpliwością oczekują nowych przygód seniorów w jednym z polskich uzdrowisk. Nowa edycja będzie na pewno ciekawa. Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy.

"Sanatorium miłości" miało zostać pokazane w TVP już w styczniu. Stacja jednak zdecydowała o przesunięciu premiery na wiosenną ramówkę, co nie spotkało się z dobrym przyjęciem widzów. Tym bardziej że już od dawna wiadomo, że materiał nagrano we wrześniu w Krynicy-Zdroju. Nareszcie pokazano zwiastun programu, który, jak zapewnia Manowska, będzie hitem.

Reklama

"Sanatorium miłości 6" już od marca w TVP

"Sanatorium miłości" to program, który ma na celu aktywizować ludzi po 60. i pokazać im, że w tym wieku można jeszcze wiele w życiu zmienić i cieszyć się każdą chwilą. W show bierze udział 12 osób, 6 kobiet i 6 mężczyzn. Bohaterowie biorą udział w różnych zabawach, konkursach i aktywnościach. Cały czas towarzyszą im kamery. Dodatkowo uczestnicy rozmawiają z Martą Manowską, której opowiadają o swoich sukcesach i porażkach. 

"Sanatorium miłości 6". TVP pokazała zwiastun

Show miał już 5 edycji i za każdym razem cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. W ubiegłym tygodniu TVP zdradziła, że pierwszy odcinek 6. serii zostanie pokazany w niedzielę 10 marca. W weekend ukazał się też zwiastun randkowego show. Widać na nim nowych uczestników, a Marta Manowska zdradza, że każdy z nich to silny charakter. 

"Bardzo ciekawa grupa (...) Nie było łatwo i nie było oczywiste, żeby ta grupa stała się od razu jednością. Mieliśmy trochę takich przejść, które chyba musiały się wydarzyć, abyśmy stali się monolitem" - powiedziała Marta Manowska.

"Sanatorium miłości 6". Będą skandale i konflikty

Jak się okazuje, w tej edycji wystąpią największe indywidualności w całej historii programu! Prawdopodobnie zobaczymy też konflikty, które do tej pory się nie zdarzały i skandale gorętsze od tych, które wywołał Dariusz.

"Było wiele scen, które wykraczały poza moje wyobrażenie tego, jak może jeszcze być w tym programie, który znam od podszewki" - mówiła Manowska.

Jesteście ciekawi nowej serii "Sanatorium miłości"?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości" wraca na ekrany. Już wszystko wiadomo

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

"Sanatorium miłości 5". Iwona Mazurkiewicz ostro o Zdzisławie: "Skacze z kwiatka na kwiatek"

Niepewny los Manowskiej w TVP. Już dawno spakowała walizki i opuściła kraj

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy