Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

"Sanatorium miłości" zbliża seniorów, a doskonałym przykładem jest, chociażby Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz. W tym roku zakochani seniorzy wezmą ślub w romantycznych okolicznościach. Zanim jednak do tego dojdzie, ćwiczą taniec na parkiecie z innymi uczestnikami różnych edycji show TVP.

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

Seniorzy z programu "Sanatorium miłości" często spotykają się także po zakończeniu programu. Niektórzy chcą podtrzymać przyjaźnie zawiązane w programie, a inni kontynuują uwodzenie obiektu westchnień. Najlepszym przykładem, że miłość nie zna pojęcia wieku, jest związek Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Para zamieszkała ze sobą w czasie pandemii, a niedługo później się zaręczyli.

Reklama

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz niedawno wrócili z sylwestra pod palmami. Powoli szykują się do ślubu, który zaplanowali na jeden z letnich miesięcy z literą "r". Zakładamy, że może być to czerwiec lub sierpień. Zanim jednak zatańczą swój uroczysty pierwszy taniec jako mąż i żona, ćwiczą ile mogą na imprezach takich jak Gala Złotego Wieku.

Uczestnicy "Sanatorium miłości 4" na Gali Złotego Wieku

"Ogólnopolska Gala Złotego Wieku to pierwsze wydarzenie organizowane przez Grupę Arche Podróże i partnerów dedykowane Seniorom. Wydarzenie to będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ skupi wokół znanych i lubianych artystów The Voice Senior i Sanatorium Miłości. Celem spotkania będzie integracja pokoleń, stworzenie przestrzeni do międzypokoleniowego dialogu oraz pokazanie potencjału osób, które zeszły z zawodowej sceny i realizują swoje pasje" - można przeczytać w komunikacie organizatora wydarzenia.

Z zeszłorocznej edycji "Sanatorium miłości 4" na zdjęciach możemy zobaczyć mocną ekipę składającą się z Romana Zagórski, Piotra Huberta Langforta, Moniki Zajączkowskiej, Andrzeja Sikorskiego i Zofii Klawinowskiej.

Piotr Hubert Langfort, król czwartego sezonu "Sanatorium" umilał gościom swoimi umiejętnościami wokalnymi, które ujawnił też w programie "The Voice Senior 4".

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5" na Gali Złotego Wieku

Z najnowszej edycji, czyli "Sanatorium miłości 5" na zdjęciach można zauważyć jedynie Joannę Dyrkacz, którą ostatnio często można spotkać w towarzystwie Andrzeja Sikorskiego z czwartej edycji show. Chodzą nawet słuchy, że podobno są parą.

Zostałam zaproszona na galę przez Wiesławę Kwiatek w roli modelki. Omawiałyśmy stroje wieczorowe dla pań oraz pomogłam modelkom nauczyć się chodzić. Nie wszystkie z pań miały doświadczenie w modelingu. Wydarzenie było wspaniałą przygodą, miałam okazję poznać 20 uczestników ze wszystkich dotychczasowych edycji "Sanatorium miłości" - zdradza Joanna Dyrkacz w rozmowie z serwisem "Telemagazyn".

Zobacz też:

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Iwona z "Sanatorium" wyprzedaje majątek, ale nie odda pieniędzy dzieciom! Mówi o domu spokojnej starości

"Sanatorium miłości 5". Iwona Mazurkiewicz ostro o Zdzisławie: "Skacze z kwiatka na kwiatek"

Andrzej Sikorski i Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" są parą? Rzucił dla niej Monikę?

Tak mieszka Joanna z "Sanatorium miłości 5". Pokazała nam swój rytualny ołtarz [POMPONIK EXCLUSIVE]

Piotr Hubert Langfort robi karierę w TVP. Z "Sanatorium miłości" poszedł do "The Voice Senior 4"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy