Reklama
Reklama

Piotr Hubert Langfort robi karierę w TVP. Z "Sanatorium miłości" poszedł do "The Voice Senior 4"

Piotr Hubert Langfort (64 l.) który został Królem Turnusu w reality "Sanatorium miłości" postanowił wykorzystać swoje wrodzone talenty muzyczne i sprobować swoich sił w "The Voice Senior". Ewidentnie senior lubi czwarte edycje, ponieważ brał udział w "Sanatorium miłości 4", gdzie zauroczył się w seniorce Marioli Baruk, a teraz jest w 4. edycji muzycznego show TVP 2.

Piotr Hubert Langfort robi karierę w TVP. Z "Sanatorium miłości" poszedł do "The Voice Senior"

Widzowie poznali tajemniczego seniora w czwartej edycji "Sanatorium miłości". To tam Piotr Hubert Langfort pokazał się jako skromny senior poszukujący miłości. Fani reality i inni uczestnicy od razu polubili Piotra, dzięki czemu został Królem Turnusu. Już podczas pobytu w Polanicy Zdroju Piotr pokazał cząstkę swoich wokalnych możliwości.

Piotr Hubert Langfort wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno w "The Voice Senior". Premierowy odcinek tego sezonu rozpoczął się w sobotę, 7 stycznia 2023. Jak poradził sobie senior i jak zareagowali na jego występ jurorzy programu: Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik.

Reklama

Piotr Hubert Langfort zaskakuje w "The Voice Senior 4"

W premierowym odcinku czwartej edycji "The Voice Senior" zaprezentował się w pełnej krasie śpiewając przebój Elvisa Presleya "Love Me Tender". Co ciekawe w programie "Sanatorium miłości 4" Piotr Hubert Langfort miał okazję zaśpiewać z Alicją Węgorzewską: "Biorąc udział w tym programie, chciałbym się sprawdzić, ile jestem wart jako śpiewak. Jeśli ktoś mi powie: jest OK, to będę się cieszyć".

"Muzyka towarzyszyła mi od urodzenia. W podstawówce czy na koloniach miałem ksywę "Śpiewak". Mimo, że śpiewałem, nie poszedłem do szkoły muzycznej. Chciałem kontynuować rodzinne tradycje hutnicze. W 1988 roku wstąpiłem do zespołu pieśni i tańca, żeby mieć troszeczkę odskoczni. Przeszedłem casting i zostałem przyjęty jako solista. Uwielbiałem śpiewać w chórze, a zwłaszcza klasykę - wspomina 64-latek.

Piotr Hubert Langfort. Znany jest z "Sanatorium miłości 4"

Piotr Hubert w "Sanatorium miłości 4" poznał Mariolę Baruk (nazywaną też Lucy) - odważną i przebojową mieszkankę New Jersey. Niestety ich znajomość nie przetrwała próby czasu i odległości. Choć para spotkała się kilka razy w Polsce. Ostatecznie Lucy postanowiła pozostać wyłącznie w przyjacielskich relacjach z Piotrem.

Zobacz też:

Zaskakujące wyznanie Marioli Baruk z "Sanatorium miłości". Oto jak dziś wygląda jej relacja z Piotrem Hubertem
Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" jest załamany. Mariola jest gotowa na nową miłość! To koniec?
Żałoba w "Sanatorium miłości". Pożegnano przyjaciela programu: "Kolejna wielka strata"

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"

"Sanatorium miłości 4". Co z Mariolą i Piotrem Hubertem? Czy zrobią kolejny krok?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy