Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort byli drugą parą w programie, którą połączyło uczucie. Choć sami nie decydowali się na poważne deklaracje, to widać było, że uczucie wciąż się tliło.

W "Sanatorium miłości" seniorzy mają okazję przeżyć wyjątkową przygodę życia, a także nawiązać przyjaźnie i miłości. Każda z edycji programu TVP stworzyła chociaż jedną parę, która jest ze sobą do dziś. Iwona i Gerard są tego najlepszym przykładem.

"Sanatorium miłości 4". Mariola i Piotr są sobie przeznaczeni?

Mariola Baruk na co dzień mieszka w New Jersey, ale przyjechała do Polski wziąć udział w programie. W "Sanatorium miłości 4" wesoła Mariola od razu spodobała się Piotrowi Hubertowi Langefortowi, do którego przylgnęła łatka tajemniczego i mało wylewnego mężczyzny. To jednak nie przeszkadzało Lucy (taką ksywkę nadał jej Piotr), która lubiła spędzać z nim czas.

Reklama

Po zakończeniu programu i powrocie do domów, Mariola i Piotr nadal mieli ze sobą kontakt. Piotr Hubert w rozmowie z Pomponikiem zapewnił, że ma codziennie rozmawia z Mariolą przez telefon.

"Każdego dnia jest telefon. Chyba tylko raz na dwa miesiące zdarzył się dzień, kiedy nie rozmawialiśmy" - mówił Piotr dla Pomponika.

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma plany wobec Marioli

Piotr Hubert zdradził dla "Telemagazynu", że już dziś Lucy przyjeżdża do Polski i spędzą ze sobą czas. Ma wobec niej plany.

"23 sierpnia Lucy przyjeżdża do Warszawy, a potem pojedziemy do mnie. Możliwe, że tydzień później (po przylocie), gdzieś jeszcze razem pojedziemy. Czy w góry? Zobaczymy" - powiedział Piotr Hubert.

Piotr zamierza też porozmawiać z Mariolą o zamieszkaniu ze sobą. Choć wie, że Mariola w USA ma tam rodzinę, to w rozmowie potwierdził, że wystarczy, że pójdą na kompromis.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Co z Mariolą i Piotrem Hubertem? Czy zrobią kolejny krok?

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert czeka niecierpliwie na spotkanie z Mariolą. "Będzie poważna rozmowa"

"Sanatorium miłości 4". Andrzej zdradza szczegóły relacji z Moniką. "Na pewno jest to coś więcej niż przyjaźń"

"Sanatorium miłości 4". Mariola wyjawiła, jak wyjątkowe relacje łączą ją z Anią

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy