Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

"Sanatorium miłości 4". Andrzej zdradza szczegóły relacji z Moniką. "Na pewno jest to coś więcej niż przyjaźń"

Andrzej z "Sanatorium miłości" jest częstym gościem programów TVP. Towarzyszy mu zwykle Monika. Para poznała się w Polanicy. Czy pogłoski o ich związku są prawdziwe? Jak wyjawił senior Pomponikowi: "Na pewno jest to coś więcej niż przyjaźń".

Czwarty sezon "Sanatorium miłości" był wyjątkowy, gdyż tym razem uczestnicy nawiązali relacje, które jeszcze na długo po programie mają się dobrze. Natalia i Marek zaręczyli się kilka tygodni temu. Mariola i Piotr Hubert są ze sobą w kontakcie, a Andrzeja i Monikę można spotkać razem. Reporterowi Pomponika udało się zapytać Andrzeja na planie programu "Jaka to melodia", co tak naprawdę łączy go z Moniką Zajączkowską. Czy plotki o ich związku to prawda?

Reklama

"Sanatorium miłości 4". Co łączy Andrzeja i Monikę?

W "Sanatorium miłości" pomiędzy Andrzejem Sikorskim a Moniką Zajączkowską od razu zaiskrzyło. Para najchętniej spędzała czas razem. Widać było, że dobrze się dogadują. Nie podjęli jednak żadnych ostatecznych kroków. Nie było też zdecydowanych deklaracji, jak w przypadku Anny i Piotra, którzy w ostatnim odcinku zaręczyli się, a jak się później okazało - rozstali, i to w nie najlepszej atmosferze. Zdaniem Andrzeja, na budowanie związku potrzeba czasu. Dla niego i Moniki "Sanatorium miłości" było świetnym startem. 

Po programie Andrzej i Monika spotykali się wielokrotnie. Brali razem udział w innych programach TVP: "Pytaniu na śniadanie" czy "Jaka to melodia"Pojawiły się plotki, ze seniorów łączy coś więcej. W rozmowie z reporterem Pomponika Andrzej rozwiał wszelkie wątpliwości.

Na pytanie o wspólne plany na przyszłość Andrzej nie zaprzeczył, że oboje z Moniką snują pewne koncepcje, ale potrzebny będzie kompromis.

"Sanatorium miłości 4". Andrzej zdradza, jaki kontakt mają jego dzieci z Moniką

W "Sanatorium miłości" Andrzej opowiedział o swoim życiu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że jego rodzina związana jest ze sportem. Najmłodsza córka Aleksandra, która jest siatkarką, do dzisiaj mieszka z ojcem. Reporter Pomponika był ciekaw, jak ona zareagowała na związek taty.

Myślicie, że Monika i Andrzej stworzą trwała relację? Gorąco im kibicujemy.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Andrzej spotkał się z uczestniczką poprzedniej edycji

"Sanatorium miłości 4". Mariola wyjawiła, jak wyjątkowe relacje łączą ją z Anią

Robert Lewandowski już w FC Barcelona. Prezentuje w Miami nowy zegarek

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Znamy już skład jury


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy