Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska poprowadzi nowy program TVP! Co za kariera

"Sanatorium miłości 4" stało się trampoliną do kariery Moniki Zajączkowskiej. Kuracjuszka uważana była przez widzów za jedną z sympatyczniejszych bohaterek czwartej odsłony show. Spokojna, wyważona, zwróciła na siebie uwagę również publicznego nadawcy. Nic dziwnego, że zaproponowano jej współpracę.

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska poprowadzi nowy program TVP

W "Sanatorium miłościMonika Zajączkowska zdobyła wierne grono fanów. Dla wielu widzów była faworytką show. Jest cicha, inteligentna i ma apetyt na życie. Sama uważa się za ekstrawertyczkę, uwielbia być duszą towarzystwa. Z wykształcenia jest pedagogiem pracy socjalnej. Pracowała jako animatorka kultury. Monika jest osobą dobrze zorganizowaną, dlatego działa na wielu polach. Jej pasją jest pisanie scenariuszy i książek. W wolnym czasie prowadziła też festyny. Na dodatek  maluje, szyje, projektuje, tańczy i chodzi do teatru.

Reklama

Jej wszechstronność dostrzegli producenci TVP. Zaproponowali Monice Zajączkowskiej współpracę. Jak donosi "Telemagazyn" seniorka właśnie bierze udział w nagraniach do nowego programu pt. "Polska mnie cieszy", który w sierpniu będzie można oglądać na antenie TVP 3.

Kuracjuszka ma być jedną z prowadzących program, w którym zostaną pokazane mniej popularne, a zarazem urokliwe miejsca turystyczne. Pierwszy odcinek kręcono w Pacanowie i Busku-Zdroju. Ekipa TVP 3 odwiedziła twórców programu w trakcie nagrań. Monika ze Szczecina zdradziła im, jak wygląda atmosfera na planie: 

To nie jedyne występy przed kamerą Moniki ze Szczecina. Już wcześniej kilka razy wzięła udział w "Pytaniu na śniadanie". Razem z Andrzejem Sikorskim, dzielili się w śniadaniówce wspomnieniami z "Sanatorium". W jednym z odcinków polecali też najlepsze grilowane potrawy na majówkę. 

W "Sanatorium miłości" Monika zdradziła, że liczy na to, iż zdarzy się coś wyjątkowego, na co czeka od wielu lat. Nie dość, że po programie kwitnie jej związek z Andrzejem z Warszawy, to teraz jeszcze robi karierę w telewizji!

Zobacz też:

"Sanatorium miłości". Kim jest Monika, najcichsza ze wszystkich kuracjuszek? "Dobrze jest spojrzeć na swoje życie z dystansu"

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego: Czuję, że nie jest lekko

Włochy liderem w łamaniu unijnych przepisów

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama