Reklama

Reklama

Reklama

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jednak z Andrzejem Piasecznym? Znamy skład jury!

13. sezon show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy tanecznego konkursu zostali już ujawnieni, jednak skład jury do dziś pozostawał pod znakiem zapytania. Kto od września będzie oceniał umiejętności rodzimych celebrytów na parkiecie?

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jednak z Andrzejem Piasecznym? Znamy skład jury!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to program cieszący się niesłabnącą popularnością. Od września, co poniedziałek najgorętsze nazwiska będą próbowały swoich sił na słynnym parkiecie. W 13. Edycji programu wystąpi m.in. Jacek Jelonek, Natalia Janoszek i Ilona Krawczyńska, zaś gospodarzami show będą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Choć do ostatniej chwili nie był do końca znany skład tegorocznego jury "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dziś już wiadomo, kto będzie oceniał taneczne umiejętności uczestników.

Reklama

Andrzej Piaseczny nie komentował swojego udziału w kolejnych edycjach i jak twierdził, sam długo nie wiedział, czy otrzyma ponowną propozycję zasiadania w jury. Plotkowano przez pewien czas nawet o tym, że wokalistę zastąpi Marcin Hakiel. Dziś już wiadomo, że występy będzie oceniał nie tylko Piasek, ale i ponownie Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i "weteranka" show Ivona Pavlovic, która pełni funkcję telewizyjnej jurorki od 2005 roku.

Wszystkie odcinki "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można oglądać na PolsatGo (tutaj).

Zobacz też:

Krzysztof Rutkowski wspomina sławnych klientów. O co ma żal do Górniak?

Sylwia Bomba przekazała kilka ciepłych słów dla Joanny Opozdy. Na Antku nie zostawiła suchej nitki!

Za granicą zrobił oszałamiającą karierę, w Polsce był wyszydzany. "Jestem facetem, który się maluje"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy