Reklama
Reklama

Zmarł uczestnik "The Voice Senior". Adam Anusiewicz walczył z wyniszczającą chorobą

Smutne wiadomości przekazały nam osoby związane z produkcją "The Voice Senior". Jeden z uczestników, Adam Anusiewicz zmarł po wyniszczającej go chorobie. Jego ostatni występ podczas Przesłuchań w Ciemno widzowie zobaczą w odcinku wyemitowanym dziś, 7 stycznia 2023 roku o godzinie 20:00 w TVP 2.

"The Voice Senior". Adam Anusiewicz zmarł po wyniszczającej chorobie

Adam Anusiewicz brał udział w nagraniach do 4. edycji "The Voice Senior". Już wtedy wspomniał, że nie czuje się w najlepszej kondycji. Wszystko przez bardzo poważną i wyniszczającą chorobę. Odcinek, w którym występuje Anusiewicz zostanie wyemitowany dzisiaj, 7 stycznia 2023 roku na antenie TVP 2.

"W marcu 2022 r. zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami" - wyznał Adam Anusiewicz w programie "The Voice Senior".

Reklama

Zmarł Adam Anusiewicz, uczestnik "The Voice Senior 4" do końca chciał grać

W niewyemitowanym jeszcze pierwszym odcinku dowiadujemy się, że Anusiewicz pomimo słabszej kondycji, nadal chce śpiewać i cieszyć się życiem.

"Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać. No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie "bierz życie za rogi, alleluja i do przodu" - wyznał w sierpniu 2022 roku podczas nagrań czwartej edycji "The Voice Senior". 

"The Voice Senior 4". Muzyka od zawsze towarzyszyła Adamowi

"Bez muzyki życie byłoby pomyłką" - to słowa Friedricha Nietzsche, ale przyjąłem je jako własne motto (...) Odkąd pamiętam w domu była gitara. Ojciec grywał, grał bardzo prosto, ale wtedy wydawał mi się mistrzem gitary. Chcąc nie chcąc też brałem gitarę do ręki i próbowałem grać" - wspominał Adam Anusiewicz. 

"Chciałem podziękować losowi i tym wszystkim, którzy sprawili, że się tu znalazłem, że mogłem wystąpić przed wami" - powiedział tuż po zakończeniu występu podczas Przesłuchań w Ciemno, które widzowie zobaczą już dziś o godzinie 20:00 w TVP2. 

"Niestety, w październiku 2022 r. Adam Anusiewicz odszedł. Mimo że nie ma go już z nami, widzowie będą mogli oglądać muzyczną drogę Adama Anusiewicza w talent show telewizyjnej Dwójki. Jak sam mówił, udział w programie był jedną z najwspanialszych przygód, jakich przyszło mu doświadczyć" - napisała w oświadczeniu produkcja "The Voice Senior".

Adam Anusiewicz zmarł w pażdzierniku 2022 roku w wieku 61 lat.

Zobacz też:

Trojanowska wyznała, co Paszt powiedział przed śmiercią. To były jego ostatnie słowa

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Mamy komentarz

Powraca "The Voice Senior". Pojawią się nowi jurorzy! Kiedy premiera?

Maryla Rodowicz unika tematu pieniędzy i domu. Wszystko przez ostrą krytykę

Witold Paszt przed śmiercią miał jedno życzenie. Zespół VOX planuje go zrealizować: "Czeka na występy"

Nowy członek grupy Vox zastąpi Witolda Paszta? W tle nazwisko znanego muzyka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama