Reklama
Reklama

Powraca "The Voice Senior". Pojawią się nowi jurorzy! Kiedy premiera?

Gratka dla fanów programów muzycznych. Już niebawem na antenie TVP pojawi się czwarta edycja show "The Voice Senior". Jak się okazało, w formacie postawiono na zmiany, a w składzie jurorów zasiądą nowe osoby! Będziecie oglądać?

"The Voice Senior" to program typu talent show, emitowany na antenie TVP od 2019 roku. Format różni się od innych, gdyż na udział w produkcji mają szansę tylko osoby powyżej 60 roku życia.

Jak podał portal "Wirtualne media", czwarty sezon "The Voice Senior" już niebawem powróci, a zmagania nowych uczestników będzie można oglądać w sobotnim prime time.

Powraca "The Voice Senior". Pojawią się nowi jurorzy! Kiedy premiera?

Już 7 stycznia 2023 roku TVP rozpocznie emisję kolejnego sezonu muzycznych zmagań. Fani formatu już nie mogą się doczekać programu, ale czeka na nich niespodzianka, bowiem skład jurorów nieco się zmienił.

Reklama

W fotelu trenerskim zamiast Alicji Majewskiej zasiądzie mezzosopranistka Alicja Węgorzewska, a miejsce zmarłego Witolda Paszta zajmie Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus (posłuchaj). Obecność Maryli Rodowicz i Piotra Cugowskiego pozostaje bez zmian.

Również dukat prowadzących pozostanie taki sam jak w poprzedniej odsłonie. Przypomnijmy, że gospodarzami talent-show jest Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska.

Głos w sprawie udziału w "The Voice Senior" zdążyli już zabrać nowi jurorzy.

"Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie  zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich  talentów, i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się  oszlifować. Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które  wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o  nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność.  Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle" - powiedziała Węgorzewska na temat swojej obecności w programie.

Również Szczepanik pokusił się o spostrzeżenia dotyczące show.

""The Voice Senior" to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się w tym programie dobrze bawić! Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami" - czytamy jego słowa.

Będziecie oglądać?

Przeczytajcie również:

Maryla Rodowicz unika tematu pieniędzy i domu. Wszystko przez ostrą krytykę

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Mamy komentarz

"The Voice Senior" po zmianach z nowymi trenerami. Kiedy premiera programu?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama