Reklama
Reklama

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" jest załamany. Mariola jest gotowa na nową miłość! To koniec?

Pomimo, że "Sanatorium miłości 4" skończyło swoją emisję dawno temu, to uczestnicy i ich życie prywatne nadal fascynuje widzów TVP. Po spektakularnym rozpadzie relacji Anny i Piotra, tylko Natalia i Marek zostali parą, a nawet są zaręczeni. Monika i Andrzej również mają się ku sobie, a co z Piotrem Hubertem i Mariolą? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Piotr Hubert Langefort dokładnie planował spotkanie z Mariolą. Żyjąca w New Jersey Polka przyleciała specjalnie do rodzinnego kraju, aby spotkać się z przyjaciółmi z "Sanatorium miłości". 

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert długo czekał na Mariolę

Mariola Baruk, aktywna seniorka i miłośniczka skoków ze spadochronem zawitała do Polski. Choć na co dzień mieszka w USA, to na czas kręcenia "Sanatorium miłości 4", musiała przylecieć do kraju. Tam poznała fantastycznych ludzi, z którymi do dzisiaj ma kontakt. Najwięcej czasu spędzała jednak z Piotrem Hubertem, który ze wzajemnością był nią zainteresowany.

Reklama

Po długich miesiącach rozłąki, nadszedł czas na wizytę Marioli w Polsce. Piotr Hubert przygotował dla swojej ulubionej kuracjuszki specjalny program z jej ulubionymi rozrywkami na czas pobytu.

"Wiedziałem, że pójdziemy na wycieczkę w góry. Specjalnie dla nas wynająłem apartament w Zakopanem i wybrałem spektakularne tatrzańskie trasy. Lucy była zachwycona. Byliśmy też w Warszawie z Anią Ziembą, zwiedzaliśmy stolicę" - zdradził Piotr Hubert w rozmowie z "Rewią".

Mariola była pod wrażeniem starań Piotr Huberta, lecz nie myśli o powrocie do Polski

Seniorzy z racji wieku mają swoje rodziny i zobowiązania, dlatego trudno jednej lub drugiej połówce zrezygnować z dotychczasowego życia. Piotr Hubert wielokrotnie poddawał pomysł Marioli, że mogłaby z nim spędzić więcej czasu w Polsce, a może też z czasem przeprowadzić się na stałe.

"Byłam pod wrażeniem tego, jak się urządził Piotrek. Ale w New Jersey wciąż mnie wiele trzyma. Tam mam pracę, tam też mieszka moja córka z rodziną. Nie wyobrażam więc sobie jeszcze powrotu do Polski. Teraz przyjeżdża do mnie Ania. Ogromnie zaprzyjaźniłyśmy się w czasie programu, dlatego cieszę się, że zostanie na kilka miesięcy. Będziemy miały szansę się nagadać. Liczę na to, że Piotrek również w końcu dojrzeje do odwiedzenia mnie" - wyznaje Mariola.

Jednak impas leży również po stronie Piotra Huberta, który kocha Polskę i nie wyobraża sobie jej opuścić. 

"Mam plany zawodowe i dom. Z Polską związana jest moja pasja: górskie wycieczki. Bywało, że kilkanaście razy w roku przemierzałem tatrzańskie szlaki".

To koniec? Mariola jest gotowa na nową miłość!

"Wiele osób uważa nas za parę, ale prawda jest taka, że choć jesteśmy blisko, to wciąż na stopie przyjacielskiej. Chyba tak pozostanie... A ja czuję, że jestem otwarta na nowe relacje"

Piotr Hubert jednak nie traci nadziei. Być może liczy na to, że przyjaźń w dłuższej perspektywie zmieni się w głębsze uczucie. 

"Chociaż dzielą nas tysiące kilometrów, to i tak codziennie dzwonimy do siebie. Rozmawiamy za pomocą komunikatorów, wspieramy się wzajemnie. To ogromnie ważne w życiu. Czy to już można nazwać miłością? Na to pytanie na razie nie będę odpowiadał"

Czy Piotr Hubert może liczyć na miłość Marioli? O tym przekonamy się wkrótce...

Zobacz też:

Żałoba w "Sanatorium miłości". Pożegnano przyjaciela programu: "Kolejna wielka strata"

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"

"Sanatorium miłości 4". Co z Mariolą i Piotrem Hubertem? Czy zrobią kolejny krok?

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert czeka niecierpliwie na spotkanie z Mariolą. "Będzie poważna rozmowa"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama